İnternet Kafe İçin Sistem Toplama

merhaba hocam. konunuzu büyük zevkle takip ettim ve mekanın serdivan olduğunu görünce sevindim bende sakarya ilinde oturuyorum. Diğer arkadaşların dediği gibi 4-4.5binlik pcleri vip yapın. digerleri normal pcler ise 2-3 arası bir şeyler olsun. Ekipmanları da pahalı tutmayın.Ben buranın insanını çok iyi bilirim Kocaeli'de okudugum icin de oranın insanını da bilirim. Orada 200 liralık kulaklıklar 60-70 klavyeler mouse da g300s ler olur.Mekan kameralıdır ve kimse elini kolunu sallaya sallaya ekipman çalamaz. Mekanı açtıysanız veya yakın bi zamanda acılacaksa tam adresi alabilirsem ziyaretinize gelirim Allah çıktığınız yolda cebinizin hakkını vermeyi nasip eder insallah.

Hocam böyle bir hayali olan yakın bir abim var. Ve sonunda hayalini gerçekleştirdi. Şu an bir çok oyunla sponsorluk aldı ve sürekli turnuvalar gerçekleştiriyor. Yolunuz İstanbul Sefaköy'e düşerse uğrayın derim. İnşallah daha iyilerini yaparsınız sizde.
Sefaköy'e yakın bir yerde yaşıyorum, ismi nedir oyun salonunun ve ne tarafa kalıyor adresi? Bi uğramak isterim açıkçası.

3000 - 3500 liraya alınmalı bir bilgisayar 50 liraya ledli yarı mekanik klavye 50 lirayada bi mouse yada direk cm storm devastator alırsınız mouse klavye seti 140 lira falandı

3000 - 3500 liraya alınmalı bir bilgisayar 50 liraya ledli yarı mekanik klavye 50 lirayada bi mouse yada direk cm storm devastator alırsınız mouse klavye seti 140 lira falandı

Tamamıyla katılıyorum. Bizim yakınlarda 2 internet kafe var. Birinde ucuzda olsa oyuncu ekipmanı olduğu için insanlar ona gidiyor. Normal masalara klavye olarak Tigoes K9 ledli oyuncu klavyesi alabilirsiniz ucuza arka ışıklandırması ile çok albenili bir klavye mouse olarak ise basit bir mouse almanızı öneririm normal masalar için. Tuş ayarlanabilen bir mouse alırsınız biri bir ayar yapar o ayar kalır masaya sonra oturan kişi memnun kalmaz. Bence masaların beraber bilgisayar üzerinden konuşmasını sağlar iseniz çok iyi olur. Kulaklık olarak ise Snopy Rampage sn-r9 alabilirsiniz mikrofonu ve ses kalitesi iyi bir kulaklıktır.

Arkadaşlar merhaba oyun cafe işi yattı. Beni askerden çağırdılar ondan . Uşak iline çıkmışım. Allah doğudaki asker kardeşlerime sağlık versin.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı