İnternet Kafe İçin Sistem Toplama

Merhaba yine ben. Ben ps4 pro almak istiyorum ama yanında ps vr almak istiyorum. Ben bu vr bir yurtdışı etkinliğinde denedim ve çok hoşuma gitmişti. Sanırım ürün türkiyede satılmıyor. Ama vr için önerilen oynama süresi 10 dakika demişti sony çalışan personeli. Ondan ps4 pro ve vr alsam onun için htc vive gibi bir alan ayırmak zorundamıyım.

Sağa, sola dönebileceği kadar bir alan yeterlidir. Çok büyük bir alan ayırmanıza gerek yok. Amazon.de ile 1900 TL, 250 TL PS4 Kamera, PS4 Pro 1700 TL. TV vs. her şey dahil 5000 tutar. Bu arada PS4 Move ile de kullanılabiliyor. Pahalı ancak Türkiye'de PS4 VR'a sahip tek oyun kafe sizinki olacağı için başarılı olma ihtimali var.

Merhaba yine ben. Ben ps4 pro almak istiyorum ama yanında ps vr almak istiyorum. Ben bu vr bir yurtdışı etkinliğinde denedim ve çok hoşuma gitmişti. Sanırım ürün türkiyede satılmıyor. Ama vr için önerilen oynama süresi 10 dakika demişti sony çalışan personeli. Ondan ps4 pro ve vr alsam onun için htc vive gibi bir alan ayırmak zorundamıyım.

Yanlış hatırlamıyorsam psvr 23 ocakta çıkışını gerçekleştirecek. Playstation türkiye, içinde başlık ve demo diski bulunan paket için 1700 tl fiyat belirlemiş. Ps4 Pro Psvr Kamera ve 2 move yaklaşık 4.000TL ediyor. Ps4 slim ile ise fiyat 3.600TL'ye düşüyor. Ps4 slim ile pro arasındaki grafik farkını izlediğim testlere göre slim/low pro/medium diyebilirim. Ama kişinin 2 saatlik kiralasa bile 1 saat sonunda ara vermesine dikkat edilmeli.

VR'ı bence saatlik değil de 20 dakikalık kiralayın. Çoğu kişi 1 saatten fazla oynayamaz diye düşünüyorum.

Öncelikle cevap veremediğim için özür dilerim. Ps vr 10 dakika ve 20 dakika oynama süresi olacak. 10 dakika 15 türk lirası 20 dakika 25 türk lirası olacaktır. Öncelikle internet cafe değil oyun kafe olucak. Ben 2 gündür amerikada bir oyun kafeyi inceliyordum. Ve gördümki insanların ilgisi fazla. Ben bir emlakçıyla anlaştım 3 katlı bir bina ve bahçede olucak. Bahçeye cafe tarzı olucak. Kafeteryamızda 5 tost çeşidi 2 kumru çeşidi olucak şu anlık. 1. katın giriş alanı ana merkez okucak. Sağ tarafta 20 oyun bilgaraylı bir bölüm sol tarafta 10 PlayStation 4 bir bölüm olucak. 2. kat sanal gerçeklik ve insanların rahat ettirme gibi bir bölüm olucak. 2 tane ps vr alabilcek durumum var. Öbür bölüm ise ofis tarzı gibi bir bölüm olucak. 3.kat ile ilgili aklımda bir fikir yok. önerilerinizi bekliyorum.

Hocam, tamam PS VR pahalı ancak 15 TL'yi kimse ver(e)mez. 10 dakika için 5 TL daha uygun olur. Gelenlerin çoğu öğrenci olacağı için fiyatlar çok önemli.

Olabilir benim aklımdaki fikirleri söyledim. Daha fiyat listesini hazırlamadım. 3.kat için ne önerirsiniz
İlk önce sadece konuyu takip ediyordum ama artık yorum yapasım geldi ilk öncelikle böyle bir internet kafe (oyun kafe) keşke evime yakın olsa diyorum. Bence 3. Katı küçük bir bilgisayar parçacısı yapın hazır Pc ler olsun güzel olur arzu ederseniz size fiyat listesi de tavsiye edebilirim

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı