İnternet Kafe İçin Sistem Toplama

İlk önce sadece konuyu takip ediyordum ama artık yorum yapasım geldi ilk öncelikle böyle bir internet kafe (oyun kafe) keşke evime yakın olsa diyorum. Bence 3. Katı küçük bir bilgisayar parçacısı yapın hazır Pc ler olsun güzel olur arzu ederseniz size fiyat listesi de tavsiye edebilirim
Öncelikle tavsiyeniz için teşekkür ederim. Nasıl hazır pc olacak onu anlamadım onun için casper veya başka hazır sistem yapan markalarla sponsorluğumun olması gerekmiyormu. Birde nerede yaşadığınızı merak ettim.[emoji2]

Öncelikle tavsiyeniz için teşekkür ederim. Nasıl hazır pc olacak onu anlamadım onun için casper veya başka hazır sistem yapan markalarla sponsorluğumun olması gerekmiyormu. Birde nerede yaşadığınızı merak ettim.[emoji2]
Yok yanlış anladınız siz 3. Katı PC parçalarını satıcaksınız (inşallah) parçaları birleştirip kendiniz birkaç tane PC hazırlarsanız daha gösterişli olur bence 3. Katta sadece parça olmamalı (sizin kendi toplayıp satcağınız PC ler efsane işlemciye iğrenç ekran kartı takan casperden iyi olacağı kesin) bu arada ben İstanbul/bayrampaşa da oturuyorum keşke dükkanı taksim , beylik düzü eminönü gibi yerlerde açsaydınız da ben sizi zengin ederdim :) inşallah dükkanınızı hayal etceğiniz şekilde olur başarılar :)

Yok yanlış anladınız siz 3. Katı PC parçalarını satıcaksınız (inşallah) parçaları birleştirip kendiniz birkaç tane PC hazırlarsanız daha gösterişli olur bence 3. Katta sadece parça olmamalı (sizin kendi toplayıp satcağınız PC ler efsane işlemciye iğrenç ekran kartı takan casperden iyi olacağı kesin) bu arada ben İstanbul/bayrampaşa da oturuyorum keşke dükkanı taksim , beylik düzü eminönü gibi yerlerde açsaydınız da ben sizi zengin ederdim :) inşallah dükkanınızı hayal etceğiniz şekilde olur başarılar :)
İşleri büyütürsek bir gün neden istanbulda olmasın. Ben 3.katta hazır pc yapıp satmak mantıklı olabilir ama ben fikrimi değiştirdim. 3.kat teras katı olacak 5 oyun bilgisayarı olucak bilardo masası olacak.

O daha da mantıklı olabilir bilardo dışında "langırt" (normal yazılışını bilmiyorum) boks makinesi olabilir özele kaçacak ama bu dükkanı işletecek yeterli sermaye ve elemanınız var mı? Zira 3 katlı 1 yeri tek başına işletmek çok zor umarım yarın öbür gün dükkanın fotoğraflarını görürüz. Bir konuda PS4 kiralama günlük olsa güzel kâr edersiniz siz ne düşünürsünüz?
İşleri büyütürsek bir gün neden istanbulda olmasın. Ben 3.katta hazır pc yapıp satmak mantıklı olabilir ama ben fikrimi değiştirdim. 3.kat teras katı olacak 5 oyun bilgisayarı olucak bilardo masası olacak.

O daha da mantıklı olabilir bilardo dışında "langırt" (normal yazılışını bilmiyorum) boks makinesi olabilir özele kaçacak ama bu dükkanı işletecek yeterli sermaye ve elemanınız var mı? Zira 3 katlı 1 yeri tek başına işletmek çok zor umarım yarın öbür gün dükkanın fotoğraflarını görürüz. Bir konuda PS4 kiralama günlük olsa güzel kâr edersiniz siz ne düşünürsünüz?
Mekanda 2 aşçı 5 garson 10 tane temizlik görevlisi olacak. Elimde 800 000 türk lirası var. Benim halimdeki meslek bu olduğu için baya para biriktirdim ve çok zor oldu. Günlük kiralama olarak günlük 20 veya 25 türk lirası diye düşünüyorum.

Mekanda 2 aşçı 5 garson 10 tane temizlik görevlisi olacak. Elimde 800 000 türk lirası var. Benim halimdeki meslek bu olduğu için baya para biriktirdim ve çok zor oldu. Günlük kiralama olarak günlük 20 veya 25 türk lirası diye düşünüyorum.
Başarılar dilerim. Ama isyan etmemek mümkün mü? Kardeşimle karşılıklı pes oynamak için internet kafeye (bakkalla eş değer:) maslarda 2 klavyeden 1 tanesinin tuşu yoktur adeletmi bu :) umarım ilerde çok iş çok para kazanacağınız yer olur hayatta başarılar bizede nasip olur böyle bir mekan :)

Üşenmeyip 4 sayfa boyunca anlattığınız fikirleri okudum, içim bir hoş oldu fakat Sakarya'da sizin bu oyun cafe dediğiniz yere gelip saatliğine 4 lira verecek "nerd" dediğimiz bir tayfa grubu var mı?
Bildiğim kadarıyla işletme açarken açtığınız pozisyon kadar etrafında yaşayanlar insanlar da önemli. Yanlış anlamayın sadece böyle bir projenin Sakarya'da olması beni düşündürdü. Lakin gerçekleştirebilirseniz açılışına gelir bir tostunuzu yerim. :)

Kasa tavsiyesi içinse şöyle bir şey düşündüm ben:

TOPLAM : 3.749,90 TL
KDV (%18) : 674,98
NAKİT / HAVALE (TL) : 4.424,88 TL
[TBODY] [/TBODY]
Kasa&PSU kombinasyonunu değiştirerek rami 16GB yapmanız da mümkün veya aynı marka monitörün 23'' modeliyle değiştirebilirsiniz.

Son düzenleme:
Güçlü bilgisayar bu şekilde olabilir. 4455 Tl.
IMG_1508.PNG

Ucuz sistem bu şekilde olabilir.
IMG_1509.PNG

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı