İnternet kafe koltuklarına ne denir?

mehmetickalu

Hectopat
Daha fazla  
1605221915677.png

İnternet kafedeki koltuklar. Bilgisayarım yokken oraya giderdim hep. İnanılmaz rahatlar. Sistemi kurdum ama koltuğu bulamadım. Cafe sahibine sordum, ne isim ne site söyledi 500 TL dedi (dolar 7 TL civarlarında iken). Bana yüksek geldi. İsmini bilen varsa yazarsa çok sevinirim.

Anladığım kadarıyla koltuklar özel olarak kaplatılmış. Döşemeciler belki yardımcı olabilir, konu hakkında çok fazla bilgim yok. Swivel chair olarak geçiyor galiba.

Eki Görüntüle 735671

İnternet kafedeki koltuklar. Bilgisayarım yokken oraya giderdim hep. İnanılmaz rahatlar. Sistemi kurdum ama koltuğu bulamadım. Cafe sahibine sordum, ne isim ne site söyledi 500 TL dedi (dolar 7 TL civarlarında iken). Bana yüksek geldi. İsmini bilen varsa yazarsa çok sevinirim.

Tekli bekleme koltuğu yaz İnternet farklı cins modeller çıkar büro mobilyaları satan mağazalar satıyor genelde fiyatı da fotoğraftaki ürünse çok da pahalı değil aslında 2 elden 300-350'e düşürebiliyorsan al derim.

Veya 2.el Şahin tofaş çıkma koltuğu al 50-100TL'ye sanayi de 4 ayak eklet mis gibi.
Şöyle bir seçenekte var pahalı ama hastasına.

Geri
Yukarı