İnternet kafe ve PlayStation kafe anılarınız nelerdir?

Hayatımda sadece 3 kere internet kafeye gittim. Genelde hep evde oynarım ve oynarken nedenini bilmediğim sekilde şarkı söylerim. Bir gün bir arkadaşıma uyum sağlamak için ben de onunla gittim. Oyun oynarken fark etmeden şarkı söylemişim, oyunda ölünce etrafıma bakınmaya başladım. Herkes bana bakıyordu, ama ben hala şarkı söylüyordum. Sonra arkadaşım kıkırdamaya başladı. Şarkı söylediğimi söyledi. O an bir utandım ki anlatamam. Hayatımda en utandığım birkaç anımın içine girebilir. Şu anlık...

Ben 9 yaş yani 2007-2008 yılı civarlarindayken 2 tanıdık internet kafe vardı. Biri o zamanlar baya büyüktü ve ben beleşe otururdum. Ayrıca yerdim, içerdim yinede benden ücret almazlardi :D. Arkadaslarla Generals, Warcraft III oynardik, Arada babam da gelir PES atardik. Kısacası güzel günlerdi.

Son düzenleme:
Küçükken giderdim fazla anım yok çok gitmezdim.
İşsiz gibi zaten evde PC var internet kafede San Andreas açardım ilk GTA 5 oynadığım zamandı kendi bilgisayarım açamıyordu.

Bilgisayarım olmadığı için İnternet cafeye giderdim. Anneannem pazara gideceği zaman beraber çıkar, beni İnternet cafede bırakır ardından pazara giderdi. Oyun oynamaktan hiç anlamadığım için Wolfteam açıp sürekli ölürdüm. Kurt adama dönüşüp herkesten kaçıyordum. Ondan sonra da Pve modu olması lazımdı adı, orada tek başına kurt adamlarla kapıştığın, 5. ya da 10. dalgadan sonra da Boss'uj geldiği bir modu bulmuştum. Tam bana göreydi ve yanlış hatırlamıyorsam 5 saat aralıksız sadece bu modu oynamıştım.

Geri
Yukarı