İnternet kesinti sorunu

NumBAKA

Hectopat
2 aydır CS:GO oynarken karşıdaki adama tam ateş ederken loss %20-50 arası çıkıyor ve oyun donuyordu. Oyun kendine geldiğinde ise ölmüş oluyordum. Çok araştırdım kullandigim internet uydu interneti ve arayip sorunu soyledigim de uydu interneti oldugu icin online oyunlarda ping vb. gibi şeyler olabilir dediler. Ancak ben 2 aydan önce hiçbir sıkıntı yaşamıyordum. Sorunun bilgisayar kaynaklı olabileceğini düşündüm işlemciye binen yükten dolayı fakat telefonuma bağlayıp oynarken hiçbir sıkıntı olmuyor, 75 ping sabit oynanıyor. Telefondan Clash Royale adlı oyunu oynarken de kart bıraktığım anda oyun donuyor geç bırakıyor ve kuleler yıkılmış adam kazanmış oluyor. Çok sinir bozucu ve oyundan zevk alamıyorum. Sıkıntı modemden kaynaklı olabilir mi? Değiştirilse düzelir mi? Ne yapmam gerek? Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı