İnternet kopma sorunu

Baris00

Centipat
Gün içinde sık sık internet kopma sorunu yaşıyorum. 2 dk sürüyor kesinti sonra internet geliyor. Ama gidip baktığımda modemin ADSL, internet, ve Wi-Fi ışığı bile sönmüş oluyor. Modem mi arızalı karar veremedim. Yardımcı olursanız sevinirim. Özellikle Wi-Fi ışığının bile sönüp tekrar başlaması bana modem arızası olabilir mi diye düşündürdü. Modem modeli TP-Link TD-W9970V3. Türk Telekom'u aradığımda bir sorun olmadığını söylediler. Teşekkürler.

Gün içinde sık sık internet kopma sorunu yaşıyorum. 2 dk sürüyor kesinti sonra internet geliyor. Ama gidip baktığımda modemin ADSL, internet, ve Wi-Fi ışığı bile sönmüş oluyor. Modem mi arızalı karar veremedim. Yardımcı olursanız sevinirim. Özellikle Wi-Fi ışığının bile sönüp tekrar başlaması bana modem arızası olabilir mi diye düşündürdü. Modem modeli TP-Link TD-W9970V3. Türk Telekom'u aradığımda bir sorun olmadığını söylediler. Teşekkürler.
Modemini al binadaki lokal kutuya bağla orda takip et kopma olmuyorsa ankastre ni değiştir kopuyorsa modemini
Not: Telekom müşteri hizmetleri nin hatta problem yok dediği için bu yolu izle aksi halde başka yollar izlenmeli

Selamünaleyküm arkadaşlar benim bilgisayar ve modem fisi hepsi coklu prize baglı bu sekilde herhangi bir sorun olmuyor ancak kosu bandını prize takıp calıstırdıgım zaman ınternet kopuyor sorun tam olarak nedır bilgi verirseniz sevinirim

Geri
Yukarı