İnternet kutusu alınır mı?

CodeNameREAH

Decapat
Daha fazla  
Önerir misiniz? Bazı kişiler çok övüyor bazı kişiler çok gömüyor zaten alacağım hizmet 16 Mbps bir şey onun için TT'ye 180 lira vermek istemiyorum. İnternet kutusunun ödeme olayı falan nasıl bu arada önceden mi ödeme yapmamız lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Önerir misiniz? Bazı kişiler çok övüyor bazı kişiler çok gömüyor zaten alacağım hizmet 16 Mbps bir şey onun için TT'ye 180 lira vermek istemiyorum. İnternet kutusunun ödeme olayı falan nasıl bu arada önceden mi ödeme yapmamız lazım?

Bence güvenilirden uzaklaşma. TurkNet Netspeed gibi firmalara yönelebilirsin.

Ön ödeme sistemi ile çalışıyorlar önce ödeyip sonra kullanıyorsunuz. Oldu da iptal etmek isterseniz kullanmadığınız günlerin ücretini geri alabiliyorsunuz. Fiyat sabitlemek isterseniz eğer 12 aylık ön ödeme yapılabiliyor, yine aynı şekilde olurda iptal etmek isterseniz kullanmadığınız sürenin ücretini geri alabiliyorsunuz.

Yaklaşık 7 ay önce İnternet Kutusu'na geçtim ve memnunum fiyat/performans olarak oldukça iyi. Geçen hafta upstream tarafını Türk Telekom'a geçirdiler şuan bağlantılar çok stabil yani tavsiye ederim.

Referans ile üye olmak isterseniz pm atabilirsiniz iki tarafta 1 ay ücretsiz kullanım kazanıyor.

Merak ettiğiniz farklı konular olursa iletişime geçebilirsiniz.

Ön ödeme sistemi ile çalışıyorlar önce ödeyip sonra kullanıyorsunuz. Oldu da iptal etmek isterseniz kullanmadığınız günlerin ücretini geri alabiliyorsunuz. Fiyat sabitlemek isterseniz eğer 12 aylık ön ödeme yapılabiliyor, yine aynı şekilde olurda iptal etmek isterseniz kullanmadığınız sürenin ücretini geri alabiliyorsunuz.

Yaklaşık 7 ay önce İnternet Kutusu'na geçtim ve memnunum fiyat/performans olarak oldukça iyi. Geçen hafta upstream tarafını Türk Telekom'a geçirdiler şuan bağlantılar çok stabil yani tavsiye ederim.

Referans ile üye olmak isterseniz pm atabilirsiniz iki tarafta 1 ay ücretsiz kullanım kazanıyor.

Merak ettiğiniz farklı konular olursa iletişime geçebilirsiniz.
Dostum öyle diyorsun ama çoğu yerde kopma falan var diyeni gördüm

Dostum öyle diyorsun ama çoğu yerde kopma falan var diyeni gördüm
Malum Türkiye'de her müşterinin altyapısı aynı kalitede değil. Bir kaç kişi kişi sorun yaşıyor diye bu tüm müşterilerin sorun yaşadığı anlamına gelmiyor. Sorun yaşayan müşteri her firmada mevcut ama sorunu neden yaşıyor? Altyapı kaynaklı mı yoksa kullandığı firma kaynaklı mı? Önemli nokta bu.

Yaklaşık 7 aydır kullanıyorum ve 7 aylık süreçte maksimum 6 gün sallantılı kullanımım olmuştur. Bu 6 gününde en fazla 14 saati internetsiz geçmiştir. Hattım fiber ve bahsettiğim 14 saatlik kesinti toplamı firma kaynaklı, tüm müşterileri etkiledi. Onun dışında kesinlikle 7 aylık süreçte toplam 14 saatlik internet kesintisi dışında bir kesinti yaşamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı