İnternet modem arayüzüne girilmiyor

uhtredragnarsson

Hectopat
Modem arayüzüne hiçbir şekilde giremiyorum.
192.168.1.1'i deniyorum ancak girilmiyor.
192.168.1.2'i de deniyorum ona da girilmiyor.
Modemden kablo ile alıyorum interneti.
Önce bayağı bekletiyor, sonra bu hata geliyor.
192.168.2.1'de girmiyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_5.png
    Screenshot_5.png
    3,3 KB · Görüntüleme: 48
Son düzenleyen: Moderatör:
Sağ alt taraftan Wireless simgesine tıklayın. Bağlı olunan internetin üzerine tıklayın ve ardından özellikler sekmesine ilerleyin. Açılan sayfanın en alt tarafına inin orada IPv4 DNS sunucuları kısmında modem arayüz adresi yazmakta. Belki farklı olabilir cihazınızın.

Önce cmd'yi aç ardından ipconfig yaz. Gelen sonuçlarda Default Gateway satırındaki sayılar arayüzündür

Modem arayüzüne hiçbir şekilde giremiyorum.
192.168.1.1'i deniyorum ancak girilmiyor.
192.168.1.2'i de deniyorum ona da girilmiyor.
Modemden kablo ile alıyorum interneti.
Önce bayağı bekletiyor, sonra bu hata geliyor.
192.168.2.1'de girmiyor.

Hocam attığım konu altına yazabilirsiniz. Sonra çözülünce burayı da güncellersiniz.

Önce cmd'yi aç ardından ipconfig yaz. Gelen sonuçlarda Default Gateway satırındaki sayılar arayüzündür
Hiç bir şey yazmıyor.
Pardon, yazıyormuş.
Sağ alt taraftan Wireless simgesine tıklayın. Bağlı olunan internetin üzerine tıklayın ve ardından özellikler sekmesine ilerleyin. Açılan sayfanın en alt tarafına inin orada IPv4 DNS sunucuları kısmında modem arayüz adresi yazmakta. Belki farklı olabilir cihazınızın.
192.168.2.1'de girmiyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_6.png
    Screenshot_6.png
    694 bayt · Görüntüleme: 34
Modeminiz nedir? Benim eski Türk Telekom'un verdiği modemde de kafasına göre girip girmiyordu. Kablolu ya da kablosuz olması da fark etmiyordu.

Kankacım o genelde erişim olmayınca bende de aynı şekilde boş satır karşılıyor beni. İstersen modemi kapatıp 1 dakika bekledikten sonra tekrar aç belki yazar.

Farklı tarayıcılar ile denedin mi? Eğer hala duruyorsa eski Explorer.
Ki baktım Win 10 kullanıyorsun yeni Edge vardır büyük ihtimalle. İmkanın varsa farklı bir tarayıcı indirip öyle dene. Bende Chrome erişemezken Opera üzerinden girebiliyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı