İnternet paketi önerisi

Jukadom

Hectopat
Yer
Kayseri
Bu konu daha önce açılmıştır mutlaka ya da takip edilmesi gereken bir konudur umarım öyle bir şey var ise şimdiden kusura bakmayarak açıyorum konuyu.
Şu anda kullandığım: TTNET.
Upload: 3.
Down: 24.
Kota: Sınırsız.
Ücreti: 75 TL ödemekteyim. Fakat internetin upload hızından memnun değilim diğer her şeyden memnunum.
Bana upload hızı yüksek bir paket önerir misiniz? Upload 5'in üstünde ve taahhütsüz(veya taahhütlü) bir kampanya ile tanışmak isterim tavsiyelerinizi dinlemekteyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Onada bakıyorum fakat neredeyse hiçbir firmanın upload hızları net değil sanırım.

Hocam kendim Vodafone net kullanıyorum. Çok memnunum ve sadece 99 lira veriyorum ancak tek sıkıntım 10-20 ms daha fazla ping alıyorum diğer operatörlere göre. Eğer ping sizin için 2. plandaysa bu fiyata alabileceğiniz en iyi internet.
1595878787707.png

Hocam kendim Vodafone net kullanıyorum. Çok memnunum ve sadece 99 lira veriyorum ancak tek sıkıntım 10-20 ms daha fazla ping alıyorum diğer operatörlere göre. Eğer ping sizin için 2. plandaysa bu fiyata alabileceğiniz en iyi internet.
Eki Görüntüle 625612
Hocam tam bir link falan var mı paketin? Vallahi çok iyi değerler. Sanırım FTTH (Daireye Fiber) bu.

O fiber ise bu ne acaba 😅
Eki Görüntüle 625620

Adamlar 99TL ile 200Mbps alıyorlar biz 89TL ile 24Mbps fiber paket alıyoruz 😟
1595879427727.png

75 TL ADSL 16 Mbps. 40 Megabit'e kadar VDSL altyapı var fakat TT çalışanının kandırması sonucu maalesef taahüt yüzünden geçemiyoruz. Paket yükseltilebilir VDSL'e fakat başka İSS'ye geçmek için sabrediyoruz işte. :D

Eki Görüntüle 625623
75 TL ADSL 16 Mbps. VDSL altyapı var fakat TT çalışanının kandırması sonucu maalesef taahüt yüzünden geçemiyoruz. Paket yükseltilebilir VDSL'e fakat başka İSS'ye geçmek için sabrediyoruz işte. :D
Biz de başka İSS için sabrediyoruz. Neyse bu sene sonunda sözleşme bitiyor. Kurtulacağız inşallah 😀

Geri
Yukarı