İnternet paketi önerisi

Ping sorununu da çözdüm. Nasıl çözdüm diye sorarsanız, biracık azar, birazcık tehdit ile çözülmeyecek şey yoktur. Artık ping sorunumuda çözdüğüme göre taahhütümü yenileyebilirim. 99 liraya sonuna kadar değer.

1596311837105.png

Eki Görüntüle 625623
75 TL ADSL 16 Mbps. 40 Megabit'e kadar VDSL altyapı var fakat TT çalışanının kandırması sonucu maalesef taahhüt yüzünden geçemiyoruz. Paket yükseltilebilir VDSL'e fakat başka ISS'ye geçmek için sabrediyoruz işte. :D.

Boşta port varsa VDSL geçebiliyorsunuz, yoksada istekde bulunun kısa bir süre içinde geçiş yaparsın.

Vodafone internetinden memnun musunuz acaba?

Çok ama çok memnunum. Kesinlike geçilebilecek en iyis ISS'lerden. 99 megabit diye aldığım paket 150+ üstü hizmet veriyor. Pingimde 10 Ms'yi geçmiyor. Geçebilirsiniz. Taahhütünüz 500 lirasınıda karşılıyorlar. Altyapı, modem hatta kuruluma gelen arkadaşlar bile Turkcell'in zaten.

Çok ama çok memnunum. Kesinlike geçilebilecek en iyis ISS'lerden. 99 megabit diye aldığım paket 150+ üstü hizmet veriyor. Pingimde 10 Ms'yi geçmiyor. Geçebilirsiniz. Taahhütünüz 500 lirasınıda karşılıyorlar. Altyapı, modem hatta kuruluma gelen arkadaşlar bile Turkcell'in zaten.

Acaba tarifenin adı vb. bir şey var mı? Link falan da olur. Tarifemi ona yükseltmek istiyorum.

1596661803266.png

Ben de Vodafone net öneririm. Benim değerlerim de bu şekilde.

Ping sorununu da çözdüm. Nasıl çözdüm diye sorarsanız, biracık azar, birazcık tehdit ile çözülmeyecek şey yoktur. Artık ping sorunumuda çözdüğüme göre taahhütümü yenileyebilirim. 99 liraya sonuna kadar değer.

Eki Görüntüle 629073

İnternete bak, benim altyapım ADSL. Demek buralara fiber yapmak yerine size daire özel yapıyorlar. Vay be.

Yeni konular

Geri
Yukarı