İnternet ping sıkıntısına çözüm: Netcut

Mustafa Yurtalan

Hectopat
Yer
İstanbul Maltepe
Daha fazla  
Sonunda o mükemmel uygulamayı buldum. Bu uygulamayı kulandığımdan beri ne bir ping ne bir int hızı yavaşlığı görmedim. Uygulamanın mantığı ismini ve fotolarını söyleceğim. Uygulama sizin evde ailenize kaç MB ineternet vereceğini siz belirleyebilecekşiniz örneğin internet in evdeki kişilere %kaçını göndereceğinizi belirliyor. Uygulamanın ismi Netcut gerçekten mükemel bir uygulama hiç pingimin çıktığını görmedim 1 yılıdır kullanıyorum herkese tavsiye ederim. Uygulamayı kulandıktan sonra bana gelip teşekkür edersiniz. (Kurduktan sonra sol üsten Defender'i on yapın bir de uygulamada yaptığınız ayarlar 5 dakika sonra geliyor yani hemen etki etmedi demeyin.)
Uygulama sürekli Alt Tab'da açık olmak zorunda bu arada kapatırsanız anlamı kalmaz.
Ayrıca uygulamayı kulanmak için tüm reklam koruyucular açmanız yani reklamlara izin vermeniz gerekiyor bende kapatınca olmadı kapatma uygulamasını sildim çalıştı.

1602581514114.png

1602581549963.png

1602581564916.png

Ben bunun yüzünden pederden dayak yedim, yanlışlıkla pederin neti sıfırlamışız. Adam parasını verdiği neti kullanmayınca deliye dönmüştü. Kullanırken dikkatli olun, bu arada kendilerini geliştirmişler. Ben kullanırken arayüz bu kadar iyi değildi...

Ben bunun yüzünden pederden dayak yedim, yanlışlıkla pederin neti sıfırlamışız. Adam parasını verdiği neti kullanmayınca deliye dönmüştü. Kullanırken dikkatli olun, bu arada kendilerini geliştirmişler. Ben kullanırken arayüz bu kadar iyi değildi...
Kötü olmuş hocam. Dikkat etmekte fayda var. 🙂

:D Acimamiştir inşallah.

Hocam en azından para 2 katı gelmemiş

Yeni konular

Geri
Yukarı