İnternet platformlarını almanın mantığı nedir?

Mantığı ne kanka açıklasana biraz? 🤨

Fakirler ve cimriler parası olupta istediği şeylere hakettiği paraları verenleri kıskandıkları ve onları küçük düşürmeye çalıştıkları için sanki her şeyi fakirlere hava atmak için yapıyorlarmış havası yaratmaya çalışıyorlar. Klasik fakir edebiyatı işte. Disney'e 30 lira verince havalı olmak fikrini ancak böyle kafalar düşünür. Ne diyeyim.

Fakirler ve cimriler parası olupta istediği şeylere hakettiği paraları verenleri kıskandıkları ve onları küçük düşürmeye çalıştıkları için sanki her şeyi fakirlere hava atmak için yapıyorlarmış havası yaratmaya çalışıyorlar. Klasik fakir edebiyatı işte. Disney'e 30 lira verince havalı olmak fikrini ancak böyle kafalar düşünür. Ne diyeyim.
Kıskanmakla ne alakası var birader? 30 TL yi mi kıskanıcam? Ben para vermiyorum ve bence gereksiz. Siz para vermeye devam edin elinize ne geçecek acaba? Hala fakir edebiyatı diyor sıkıntın mı var senin?

Kıskanmakla ne alakası var birader? 30 TL'yi mi kıskanıcam? Ben para vermiyorum ve bence gereksiz. Siz para vermeye devam edin elinize ne geçecek acaba? Hala fakir edebiyatı diyor sıkıntın mı var senin?

Fakir edebiyatı işte. Havalı olmak için para veriyorlar demişsin. Yani 30 lira vererek havalı görünmeye çalıştığımı düşünecek kadar fakir edebiyatı işte. Sen verme. Ben veriyorum ki adamlar para kazansın ülkemize başka içerikler de getirsinler. Siz de bedavaya izleyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı