1.000 TL üzeri telefon almanın mantığı

• Konuyu başlatan Ssercanbor
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 37
  • Görüntüleme 3B
Parası olan 5 bin liralıkta alır 1000 liralıkta bu tamamen bütçe meselesi. Kimisi 5 bin liralık telefonla mutlu olur kimisi arabayla bu kişiden kişiye değişir. Şu anda telefon alma arifesindeyim S7 Edge alacağım iş için bütçemde yetiyor kimisi gider iPhone 7 alır kimisi S7 alır kimisi General Mobile alır herkesin bütçesi farklı.

Son düzenleme:
Ben de aynı görüşteyim.
Hatta 1.000 TL bile çok bir telefona o kadar para verilmez yazık bence.
Tabi kullanıcıya da bağlı. Ne için aldığına da bağlı.
599 liraya 4G Dual aldım bana yetiyor.
Ama ihtiyaçtan dolayı işi gereği de pahalı telefonlar alana da saygı gösterilmeli.

Ben de aynı görüşteyim.
Hatta 1.000 TL bile çok bir telefona o kadar para verilmez yazık bence.
Tabi kullanıcıya da bağlı. Ne için aldığına da bağlı.
599 liraya 4G Dual aldım bana yetiyor.
Ama ihtiyaçtan dolayı işi gereği de pahalı telefonlar alana da saygı gösterilmeli.
Tabi hocam. Öğrenci adam için 1000 1500 TL'lik telefonlarideal. Ama iş için alınırsa birşey demem.

Tabi hocam. Öğrenci adam için 1000 1500 TL'lik telefonları ideal. Ama iş için alınırsa bir şey demem.

Haklısınız ama ben olsam iş için laptop yada tablet alırım. Küçük ekranda ne yapacaksın. Zaten iş için Windows Phone işletim sistemli telefon lazım. Diğerlerinde pek bir şey yapılmaz. Sonuçta telefon bile olsa içinde ofis uygulamaları oluyor.

3000-4000 TL lik performansı 900-800 TL lik telefonlarda veriyor.Sadece marka örneğin:Ay ben ıphone 7 aldım çok güzel değil mi adamda General Mobile vardır.Bi bakarlar aynı performans adam parasıyla rezil olur

Bu arada ben Iphone 7 plus alacağıma kasa dizerim o paraya neymiş 4000-5000 tl lik telefon al 900lük telefon yetmiyor mu :D

Kendi kisisel telefonum zenfone 2 64 gb. Temmuz 2015 de almistim. Sirket gecende gm5+ verdi, almaya dahi gerek duymadim. Cift hatli olarak kullaniyorum bunu. İs icin de kendi kisisel kullanimim icin de isimi fazlasiyla goruyor. Her yil telefon degistiren bir adamdim ama sahsen bu cihaz ile buna dur diyebildim. Herkesin beklentisine gore cihaz kullanimi degisebilir ama benim icin en onemlisi cihazin akiciligi. Samsung yeni nesil cihazlarinda bunu degistirmis olabilir ama eski s3 kullanicisiyim ve rehber ya da sms e girerken o gecen sureleri hala unutamiyorum. Akici olsun, dahili hafizasi yuksek olsun benim icin yeterli. Bundan sonra da herhalde asyali telefon ureticilerinden devam edecegim. Fiyatlari da uygun zaten.
Uzun oldu biraz kusura bakmayin lutfen.

Bu kadar uzun yorum yazmak yerine; parası olan istediğini alır, buna kimse karışamaz şeklinde kısa bir yorum yazabilirdiniz.

Ayrıca ben kendim iPhone 6S kullanıyorum ama çoğu gibi hava atmak için değil. Tasarım ve yazılımsal bakımdan hoşuma gittiği, ayrıca uzun süre kullanmak için aldım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı