1.000 TL üzeri telefon almanın mantığı

• Konuyu başlatan Ssercanbor
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 37
  • Görüntüleme 3B
Bir kaç ay önce yurt dışından Iphone 5s aldım. 200 dolar para verdim. Telefon söz konusu olunca 1300 falan üst limit benim için. Bir arkadaş 4 bin lira telefona verdi. O paraya çok iyi bir bilgisayar toplanır diye düşündüm açıkçası. Maksimum telefona verilecek para minimum toplama bilgisayara verilecek parayı geçmemeli. Fikrimce fazlası israf.

599₺ fiyata GM 4G almıştım. Çok memnunum. Tek pişmanlığım: İlk çıktığında Lumia 820'ye 999₺ vermek oldu.

LG K10 kullanıyorum sadece 1 kez kastı oda işlemci 63 dereceyi gördü şarjda falandı yani bencede fazla paraya gerek yok.

Ömer anlatsana biraz iş için telefonda neler yapılıyor?

Hocam mesela iş için kayıtlar alınır bilgisayarlarda. Bunun için kullanılan en yaygın program Microsoft Excel. Windows Phone olan telefonlarda Excel var. Eğer biri ben sadece bilgisayara kaydetmeyeyim, yanımda da taşıyayım, ama tablet gibi büyük olmasın derse kullanabilir. Yok hani bildiğimiz dalga geçiyorsunuz. Önce öğrenin bir...

Hocam mesela iş için kayıtlar alınır bilgisayarlarda. Bunun için kullanılan en yaygın program Microsoft Excel. Windows Phone olan telefonlarda Excel var. Eğer biri ben sadece bilgisayara kaydetmeyeyim, yanımda da taşıyayım, ama tablet gibi büyük olmasın derse kullanabilir. Yok hani bildiğimiz dalga geçiyorsunuz. Önce öğrenin bir...
Öyle windows phone gerekir felan deyince sanki cad render programı kullanıyorlar gibi söylemişsiniz. Tüm mesele office programıysa internete bağlanan her akıllı cihaz hallediyor artık.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı