İnternet sağlayıcı önerisi

Emmortyy

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. TurkNet'in fiyatının artmasından dolayı ucuz ve hızlı internet verebilecek internet sağlayıcısı arıyorum. Sizce TurkNet'i bırakmalı mıyım? Bırakırsam hangi firmalara geçmeliyim? Önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler :).

Arkadaşlar merhaba. TurkNet'in fiyatının artmasından dolayı ucuz ve hızlı internet verebilecek internet sağlayıcısı arıyorum. Sizce TurkNet'i bırakmalı mıyım? Bırakırsam hangi firmalara geçmeliyim? Önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler :).

Fiyat- hız - kota öğrenebilir miyim?

Selam kankam Vodafone alma yeter hahahah.

Telekom da kötü ona bakılırsa ben deprem bölgesindeyim ( hatay ) 19 Ağustos tarihinde dondurdugumuz interneti actirdik 20 Ağustos tarihinde arıza katdi oluşturduk ama hala internet yok bugün aradı telekkon diyor ki 5 Eylül'de gelecek bekliyoruz.

Fiyat- hız - kota öğrenebilir miyim?

Hocam mesajı tam anlamadım. Anladığım kadarıylan cevap veriyorum. Aylık 250 TL veriyorum kotam sınırsız hız konusuna gelirsek taşınmaya başlamadan önce fibersiz 30 Mbps alıyordum şimdi fiberli bir eve geçiyorum. Yeni evimde ne kadar hız alıyorum bilmiyorum.

Kablonete bi bakın derim. Diğer sağlayıcılara göre fiyatları uygun oluyor ve fiber altyapıya sahipler. 6 senedir kullanıyoruz bir sorun yaşamadık, fiber altyapıyla kullanıyoruz. Beleş reklam yaptık ama yapacak bir şey yok heheh

Hocam mesajı tam anlamadım. Anladığım kadarıylan cevap veriyorum. Aylık 250 TL veriyorum kotam sınırsız hız konusuna gelirsek taşınmaya başlamadan önce fibersiz 30 Mbps alıyordum şimdi fiberli bir eve geçiyorum. Yeni evimde ne kadar hız alıyorum bilmiyorum.
Dostum alt yapı sorgulama siteleri var. Ordan bakarsan arkadaşlar daha iyi yardımcı olabilir.

Dostum altyapı sorgulama siteleri var. Oradan bakarsan arkadaşlar daha iyi yardımcı olabilir.

TurkNet'in sitesinden sorguladım. 82 Mbps download 8 Mbps upload 300 TL diyor.

Kablonet'e bir bakın derim. Diğer sağlayıcılara göre fiyatları uygun oluyor ve fiber altyapıya sahipler. 6 senedir kullanıyoruz bir sorun yaşamadık, fiber altyapıyla kullanıyoruz. Beleş reklam yaptık ama yapacak bir şey yok heheh.

Hocam Kablonet ile TurkNet'e 300 TL diyor ve Kablonet 16 Mbps TurkNet 82 Mbps diyor. Kablonet'in paralı kanal gibi hizmetleri mi var?

TurkNet'in sitesinden sorguladım. 82 Mbps download 8 Mbps upload 300 TL diyor.

Hocam Kablonet ile TurkNet'e 300 TL diyor ve Kablonet 16 Mbps TurkNet 82 Mbps diyor. Kablonet'in paralı kanal gibi hizmetleri mi var?
Kanka şuan türk telekom kullanıyorum. 16 mbps 3 mbps download aliyorum, 320 tl ödüyorum. Bence gayet iyi fiyat.

Geri
Yukarı