İnternet Sağlayıcı Önerisi

AslanOnbir

Hectopat
İnternetim Türk Telekom. Bunu değiştirmem gerekiyor. Superonline haricinde internet sağlayıcısı önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle TÜRK NET tek fiyat hız süper

2 Yıldır Türknet kullanıyorum. Denilenin aksine hiçbir firmayla yaşamadığım problemleri bu firmayla yaşadım. En sonunda tehdit noktasına geldim. Şuan aboneliği tekrardan güncelleyeceklerini söylediler ne kadar yaparlar bilmiyorum. Sorun kısaca şu ben zaten eski abone olduğum isslerden 14mbps hız alıyordum. Turknete geçme sebebim taahhüt olmaması ve müşteriye verdikleri önem. Buraya kadar herşey normal sorun burdan sonra başladı. 1 yıl boyunca 15mbps hız aldım. 1 yılın sonunda internet vermeyi kestiler ve yaklaşık 1 ay sonra tekrar bağladılar ve hızı 7ye düşürüp altyapınız desteklemiyor dediler.(Aynı zamanda komşum 13mbps hız alıyor başka firmadan) Ardından 1 yıl sonra daha geçen günlerde benzeri problem yaşandı ve hemen çözdüler. Nasıl mı hızı 3e çekerek. Sorduğumda yine altyapı bahanesi ile geldiler. Tabi yine komşumun interneti 19mbps. Bunu belirttiğimde afalladılar ve yine abonelik numaramı güncelleyeceklerini söylediler. Yani ilk defa bir iss ile bu kadar sıkıntı yaşadım. Bu kadar lafın üstüne de tavsiye etmeye dilim varmıyor

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı