İnternet sağlayıcı önerisi

Ardq_x

Hectopat
Bulundugum bolgede 59Mbps VDSL destekliyor oyunlar olsun yayin izleme olsun "kötünün iyisi" olan hangi internet saglayicisina gecmeliyim? (TürkNet altyapisi var, Türk Telekom fiber altyapisi var, Superonline altyapisi var, Vodafone altyapisi var, bunlardan baska altyapi sorgulamadim ve evde ev telefonu yok)

Bulundugum bolgede 59Mbps VDSL destekliyor oyunlar olsun yayin izleme olsun "kötünün iyisi" olan hangi internet saglayicisina gecmeliyim? (TürkNet altyapisi var, Türk Telekom fiber altyapisi var, Superonline altyapisi var, Vodafone altyapisi var, bunlardan baska altyapi sorgulamadim ve evde ev telefonu yok)

Altyapı göre seçilmesi lazim?

Türk.net kullanıyorum ve gerçekten öneririm. Ben bir sorun yaşamadım ama telefonu arayınca ulaşılmadığı söyleniyor ki biz ulaştık şaşırtıcı şekilde :D Fiyatına göre sağladığı internet gerçekten güzel.

Geçmeye karar verirseniz de "Arkadaşını Getir" kampanyası adı altında 1 ay siz, 1 ay biz kullanma şansı için kodumu verebilirim. Böylelikle 1 ay bedava kullanırsınız :)

TürkNet upload ve download açısından gayet iyi. Hani o kadar iyi ki sürekli bişeyler indirmek istiyorum. Ama ping için aynı şeyi söyleyemiyorum. GeForce Now kullanıyorum. 24 Mbps interneti olan arkadaşlarım takılmadan cayır cayır oynarken ben 60-70 Mbps hızda maalesef ara ara takılmalar yaşıyorum. En basit Discord'da bile maalesef 100 ms'den aşağı düşmüyor. Kullanılmayacak kadar kötü değil ancak gününüzü oyun oynayarak geçiriyorsanız belli bir süre sonra çıldırmanıza sebep olabilir. Göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederim.

Türknet ve Millenicom gibi firmalarda sorun yaşadığınızda karşınızda muhatab bulamıyorsunuz. Türk Telekom bu konuda daha iyi, 3-5 fazla verin Türk Telekom kullanın. 2 sene Millenicom kullanmış biri olarak bu tavsiyeyi veriyorum.

Türknet ve Millenicom gibi firmalarda sorun yaşadığınızda karşınızda muhatab bulamıyorsunuz. Türk Telekom bu konuda daha iyi, 3-5 fazla verin Türk Telekom kullanın. 2 sene Millenicom kullanmış biri olarak bu tavsiyeyi veriyorum.
Sakın 3-5 fazla verip TT'ye geçmeyin. Forumda TT hakkında yazılanları okursanız anlarsınız?

Türk.net kullanıyorum ve gerçekten öneririm. Ben bir sorun yaşamadım ama telefonu arayınca ulaşılmadığı söyleniyor ki biz ulaştık şaşırtıcı şekilde :D fiyatına göre sağladığı internet gerçekten güzel.

Geçmeye karar verirseniz de "arkadaşını getir" kampanyası adı altında 1 ay siz, 1 ay biz kullanma şansı için kodumu verebilirim. Böylelikle 1 ay bedava kullanırsınız :)

Peki TürkNet'i ev telefonu olmadan kullanabilir miyim ve bazi yerlerde okudum 1 ayda falan bagliyorlarmis bu dogru mudur acaba ?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı