İnternet sağlayıcısı önerisi

@ARCON1X halihazırda ankastreden eve bir kablo yok ise TT'nin gelip kurulum yapması gerekli diye biliyorum.
evime zaten bir kablo çekili halde bu durumda bir kurulum ücreti vermiyorum galiba birde nerde oturuyorsunuz acaba?
Yaşadığım yerde altyapı olmadığı için sadece Kablonet kullanıyorum ama ben bu kadar yavaş bir internet, böyle bir modem görmedim. Hikayeyi anlatayım: Ben, aynı zamanda bir oyun geliştiricisiyim ve başka bir bilgisayardan Unity kullanıyorum. Bilgisayar toplama ve toplarken WiFi adaptörü almadım. Bende ondan sonra USB'li zımbırtı aldım. Bir gün USB bozuldu, ethernet çektim salondan. Ardından ekran kartım arıza yaptı bilgisayarcıya götürdüm, kabloları çıkardım ardından sorunumu çözdüm geldim eve taktım etherneti modem algılamıyor, PC algılıyor ama modem algılamıyor. CSGO oynuyorum 200 ms aşağısı yok. Sırf bunun için taşınmayı düşünüyorum.
çok geçmiş olsun valla bu türkiyedeki internetin altyapısı ne olucak bilmiyorum

@ARCON1X ben bursada oturuyorum. Fiber geldikten sonra TürkNet'e geçiş yapacağım. Şu an TT kullanıyorum kanserden başka bir şey değil.
bende tam güvenemiyorum yakınlarımdada hiç türknet kullanan olmadığı için biraz kararsızım ama altyapı sorguladığımda türknet 35 mbps gösteriyor ve türktelekom hipernet var galiba altyapım
Kesinlikle TürkNet öneririm.
nerde oturuyorsunuz acaba?

türknet altyapısı derken? sitesinde sorgulama yaptığımda 35 mbps gösteriyor tt nin sitesinde sorguladığımda bu adresde hipernet mevcutdur diyor
Hipernet TT'nin sağladığı fiber diyebiliriz. Anladığım kadarıyla Türknet altyapısı yok. Burada önerilen diğer firmalara bakmanızı öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı