İnternet sağlayıcısı önerisi

SAGO361

Decapat
Daha fazla  
İstanbul'da yaşıyorum F/P ve aldığım paketteki hızın tamamını verebilecek internet sağlayıcısı önerisi bekliyorum. Taahhüdüm 4 gün sonra bitecek ve yeni bir internet operatörüne geçmeyi düşünüyorum çünkü 100TL'ye 12 Mbps internet alıyorum.

Altyapınızı sorgulayın. Neyin altyapısı varsa ona göre önerelim. Binanıza girerken sağda solda afiş sticker var mı? Genelde binada altyapı çeken firma yapıştırır stickerını kapıya. Yoksa da internetten adresinizle sorgulayabilirsiniz.

Tavsiyeniz üzerine bugün TurkNet'e geçtim ve 100 Mbps'lik paketi aldım, bugün bağladılar ama hız testinde aldığım hızlar 78downloada 7.8 upload 1 2 gün içinde 95'lere yükselir dedi kurulumu yapan arkadaş normal midir bu?
Ayrıca şu an farklı uygulamalar ve kaynaklardan indirmeler yaptım Steam dışında hiçbir yolda aldığım indirme hızı kadar hızla indiremedim bu indirme yaptığım yerlerin serverleriyle mi alakalı yoksa bende bir dalgalanma mı var acaba?

Tavsiyeniz üzerine bugün TurkNet'e geçtim ve 100 Mbps'lik paketi aldım, bugün bağladılar ama hız testinde aldığım hızlar 78downloada 7.8 upload 1 2 gün içinde 95'lere yükselir dedi kurulumu yapan arkadaş normal midir bu?
Ayrıca şu an farklı uygulamalar ve kaynaklardan indirmeler yaptım Steam dışında hiçbir yolda aldığım indirme hızı kadar hızla indiremedim bu indirme yaptığım yerlerin serverleriyle mi alakalı yoksa bende bir dalgalanma mı var acaba?

Öncelikle hayırlı olsun, altyapınız sanırım fiber. Evet birkaç gün içinde hız oturacaktır. İnternetten bir dosya, oyun vb indirirken görebileceğiniz maksimum değerler 12.5-13MB/san.

Geri
Yukarı