İnternet Sağlayıcısı Önerisi

grkm_kc1

Hectopat
Türk Net'e deçmeyi düşünüyordum ama kararsızım. Türk Telekom'un aylık 174 TL'ye fiberi var. Onu da almayı düşündüm. Güzel bir internet firması var mı? Superonline o kadar kötü bi internet firması ki 2.19Mbps download, 0.19 upload sağlıyorlar. Bir şey de yapamıyorum. Yarın bu firmayı degiştirip güzel bir firmaya geçmeyi düşünüyorum, önerileriniz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Netspeed kullanmanızı tavsiye ederim. Fiyatları çok uygun ve kaliteli bir hizmet sunuyorlar. Bir sorun olduğundan erişebileceğiniz bir müşteri hizmeti var. Yani kısaca Netspeed kullanmanızı tavsiye ederim. Ben kullanıyorum ve gayet memnunum.

Hocam Netspeed kullanmanızı tavsiye ederim. Fiyatları çok uygun ve kaliteli bir hizmet sunuyorlar. Bir sorun olduğundan erişebileceğiniz bir müşteri hizmeti var. Yani kısaca Netspeed kullanmanızı tavsiye ederim. Ben kullanıyorum ve gayet memnunum.
Nerede oturuyorsunuz? İstanbul'da Beyoğlu ilçesinde oturuyorum. Ona göre yapı var mı merak ettim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Netspeed'e başta iyi demişti herkes bende onlara başvurdum önce port yok dediler sonra yok kablo sorunu varmışda 300 daireli sitede bu süreç 5 ay tabii bu sürete defalarca aradım sordum en son aradık yine bir problem dediler açtım tasvir etmem ama sövdüm kapattım sabır çekmekten ardından Türk Telekoma başvurduk adamlar ilgileniyor en azından hallettik 10mbps fazla alıp ucuz ödeyeceğime 30 tl pahalı ama kafamın rahat edeceği şeyi çekerim.(Bu arada Netspeed le ilgili çok olumlu yorumlar var sizde bir sorabilirsiniz çekebilirsiniz kötü değil ama ben daha bulaşmam onlara)

Fiberiniz var mı önce onu sorayım. Yok ise en akıl karı iş superbox olur. Var ise vodafone öneririm. ''Türk Telekom'un aylık 174 TL'ye fiberi var'' yazmışsın eğerki normal cam kablo fiber değil ise o vdsl dir. vdsl tercih etme bence 50down vdsl alırsın evine 5down anca gelir ve sana verilen cevap size bu kadar geliyor bir şey yapamıyoruz olur

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı