İnternet sağlayıcısı seçimi

• Konuyu başlatan Lnx
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 251

Lnx

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, internetimi değiştirmek istiyorum şu an kullandığım Türk Telekom'un 24Mbps paketi. Altyapımı sorguladığımda Millenicom'un taahhütsüz 125 TL'ye 100Mbps, TurkNet'in taahhütsüz 170 TL'ye 100Mbps, Netspeed taahhaütsüz 160 TL'ye 100Mbps, Superonline taahhütlü 200 TL'ye 100Mbps (hepsi VDSL) verdiğini öğrendim. Şimdi zamlardan etkilenmemek için Superonline taahhütlü olabilir ama arada 50-60 TL'ye yakın bir fark bulunuyor karar veremedim.

Yer: Giresun/Merkez

Taahhütlü alacağıma taahhütsüz alır, hizmet alamadığım zaman rahatça ISS'yi değiştiririm. Bulunduğun bölgede sana en iyi hizmeti kim verirse onu tercih et her kurumsal firma her şehire aynı hizmeti veremiyor zaten bu yüzden ISS önerme konuları çoğaldı.

Hocam ben İzmir'in fena olmayan bölgesinde Türk Telekom 75Mbps VDSL'i bırakıp Superonline fiber 200Mbps'ye geçiş yapmıştım ve çok büyük bir hata yaptığımı fark etmiştim. Çünkü TT VDSL'i Superonline fiberinden daha iyiydi. Üstüne üstlük tahahhüt ise ayrı bir dert oldu başıma. Netspeed kullanıyordum TT altyapısında CS:GO'da 30-35 ping alırken Superonline da 60-70 almaya başlamıştım mesela. Superonline her yerde öyle iyi olmuyor etrafınıza sorun ping değerleri düşük ise alın.

Merhaba arkadaşlar, internetimi değiştirmek istiyorum şu an kullandığım Türk Telekom'un 24Mbps paketi. Altyapımı sorguladığımda Millenicom'un taahhütsüz 125 TL'ye 100Mbps, TurkNet'in taahhütsüz 170 TL'ye 100Mbps, Netspeed taahhaütsüz 160 TL'ye 100Mbps, Superonline taahhütlü 200 TL'ye 100Mbps (hepsi VDSL) verdiğini öğrendim. Şimdi zamlardan etkilenmemek için Superonline taahhütlü olabilir ama arada 50-60 TL'ye yakın bir fark bulunuyor karar veremedim.

Yer: Giresun/Merkez
Millenicom'un 12 ay taahhütlü 100 mbps paketini 150 TL'ye kullanıyorum, öneririm.

Geri
Yukarı