İnternet Sağlayıcısı

-UGUR-

Kilopat
Daha fazla  
Evime internet alacağım. Genellikle filim ve oyun ornarken kullanıyorum, yani indirme ve ping benim için önemli. Şu ana kadar TTNET kullandım ve sürekli olarak sorun yaşadım ama diğer sağlayıcıların sorun yaşatıp yaşatmayacağını bilmiyorum. Süperonline fiyatından dolayı bakmıyorum, aklımda TurkNet vardı onun hakkında kötü yorumlar yapılmş ama kullanmadım. Sizce turk Telekom'a devam mı edeyim TurkNet'e mi geçiyim? Görüşlerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben VodafoneNet kullanıcısıyım yaklaşık 40 aydır, 2ay sonra taaüt sürem dolucak ve TürkNet e geçmek için araştırma yaptım, sizin gibi pek aklıma yatmadı.Sebebinide söyliyim normal firmaların 1-2 günde hallede bildikleri sorunları onlar 1-2 hafta gibi sürelerde halletmeleri, port açma gibi olayları yeterli elemanları olmadıkları için geç yapıyorlar.Benim bölgemde VDSL var ve şuan 75mbps internet kullanıyorum bu zamana kadar Vodafone'dan hiç sıkıntı yaşamadım değiştirmeyide düşünmüyorum. Aylık ödediğim tutar 110TL, TurkNet'de bu fiyat 85TL ama iki paket sigara parası için sorun yaşamak istemiyorum. Alt yapınız ne kadar hız veriyor onuda bi araştırırsanız daha iyi olur sizin için.

Turknet ilk zamanlar sancılı geçirir. Vodafone iyidir bence müşteri hizmetleri olarakta kaliteli. Superonline bakın siz yinede.

Netspeed öneririm,Gerçekten çok ilgileniyorlar,Bende şuanda 75MBPS Dowland 4 MBPS Upload var,Şuanda site de en fazla 35 mbps gözüküyor yakında 100mbps,75mbps eklerler diye düşünüyorum.

Altyapının iyi ise eğer, yüksek hızı düşük fiyata almak için, TurkNet öneririm. Ben memnunum. Zaten taahhütsüz beğenmezsen, değiştirirsin. Ama hangisine geçersen geç mutlaka geçiş yap. Hem port sorunu yaşamazsın hem de kurulum ücreti ödemezsin.
Eğer TurkNet de karar verirsen;
Bir ay ücretsiz kullanım için;
✓Davet kodu: UUE71TN49PMS
✓Başvuru linki: Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan!

Evime internet alacağım. Genellikle filim ve oyun ornarken kullanıyorum, yani indirme ve ping benim için önemli. Şu ana kadar TTNET kullandım ve sürekli olarak sorun yaşadım ama diğer sağlayıcıların sorun yaşatıp yaşatmayacağını bilmiyorum. Süperonline fiyatından dolayı bakmıyorum, aklımda TurkNet vardı onun hakkında kötü yorumlar yapılmş ama kullanmadım. Sizce turk Telekom'a devam mı edeyim TurkNet'e mi geçiyim? Görüşlerinizi bekliyorum.
Türknet tavsiye ederim. 5 ping 35 down 3 up alıyorum. "NYF17YQ71SYJ" 1 ay bedava kodu.

Ben türknet tavsiye ederim. Hem altyapının desteklediği en yüksek hızı veriyor. Hem taahhütsüz, beğenmezseniz iptal edersiniz. Hem de 1 ay bedava. Eğer karar verirseniz. Bana yazarsanız işlemlerde yardımcı olurum.
Bir ay ücretsiz kullanım için;
✓Davet kodu: UUE71TN49PMS
✓Başvuru linki: Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan!

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı