İnternet Servis Sağlayıcı Önerisi Ve Modem Önerisi

JAKAL

Hectopat
Oturduğum binaya yeni taşındım. Binada 80 Mbps internet altyapım gözüküyor. 6 senelik Türk Telekom kullanıcısıyım ve değiştirmek istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
8804078633.png

mıllenıcom 35mphs paketı 85tl'ydı sanırım.

Telekom bu hızdaki tarifelerden yüksek ücret istiyor malesef. Değiştirmeniz mantıklı olur. Millenicom, netspeed ikisi de telekomun altyapısını kullanan, tercih edebileceğiniz servis sağlayıcıları. Modem olarak da asus, zyxel, tplink bu markalardan birinin vdsl ve fiber desteği olan modelini bütçenizi de düşünerek tercih edebilirsiniz. Hepsi de işinizi görür. Mesela;

Fiyat olarak gayet makul bence.Sonuçta hepsi TurkTelekom altyapısı kullanıyor hizmete para vericeks
Türk telekom 24Mbps net hız alıyorum, sorun felan anca 5-6 ayda bir yaşıyorum 1-2 güne düzeliyor.
Bende öyle ama fiyat olarak 110 TL hızına göre az o yüzden bende TurkNet'e geçmeyi düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı