İnternet servis sağlayıcı önerisi

magnisword

Decapat
Daha fazla  
Şu an TurkNet kullanıyorum 35'lik paket kullanıyorum ve hepsini alıyorum ama fiyatı çok pahalandı 160TL oldu. Comnet'e geçmeyi düşünüyorum geçersem muhtemelen 100 Mbps'lik paketlerine geçiş yapacağım altyapı sorgulattığımda 75 Mbps desteklediğini görüntülüyorum her ikisinde de 75 Mbps'nin hepsini alabilir miyim? İstanbul Avrupa yakasında yaşıyorum. Her ikisini de değerlendirebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Comnet'e geçiş sağlayabilirsiniz. Firmanın tek bir sıkıntısı var. Müşteri hizmetleri. Yeterince deneyimli değiller. 3 kuruşa 3 köfte yani anlayacağınız. Eğer altyapınızda sorun yoksa kullanabilirsiniz.
Benim çöp altyapım da bile sorunsuz hizmet alıyorum. Altyapım 52 Mbps desteklerken 58-60 Mbps alıyorum.
Aklınıza takılan bir şey olursa etiketleyin lütfen.
Not: Comnet çalışanı değilim :D Sıradan bir aboneyim.

Bu markayı karalamaya girmez mi? İsmi lazım değil ISS ile yaşadıkları olayı biliyorum ama yine de garip.

Şu an TurkNet kullanıyorum 35'lik paket kullanıyorum ve hepsini alıyorum ama fiyatı çok pahalandı 160TL oldu. Comnet'e geçmeyi düşünüyorum geçersem muhtemelen 100 Mbps'lik paketlerine geçiş yapacağım altyapı sorgulattığımda 75 Mbps desteklediğini görüntülüyorum her ikisinde de 75 Mbps'nin hepsini alabilir miyim? İstanbul Avrupa yakasında yaşıyorum. Her ikisini de değerlendirebilir misiniz?

Merhaba TurkNet pahalı haklısınız ama kaliteli müşteri hizmetleri ve olur olmadık kesilmeler yaşamazsınız. Alternatif olarak ismi yasaklı olan sağlayıcıyı önerebilirim. Fiyat performans konusunda gayet iyi.

Merhaba TurkNet pahalı haklısınız ama kaliteli müşteri hizmetleri ve olur olmadık kesilmeler yaşamazsınız. Alternatif olarak ismi yasaklı olan sağlayıcıyı önerebilirim. Fiyat performans konusunda gayet iyi.
Kararımı verdim artık değiştireceğim :)

Merhaba. Comnet'e geçiş sağlayabilirsiniz. Firmanın tek bir sıkıntısı var. Müşteri hizmetleri. Yeterince deneyimli değiller. 3 kuruşa 3 köfte yani anlayacağınız. Eğer altyapınızda sorun yoksa kullanabilirsiniz.
Benim çöp altyapım da bile sorunsuz hizmet alıyorum. Altyapım 52 Mbps desteklerken 58-60 Mbps alıyorum.
Aklınıza takılan bir şey olursa etiketleyin lütfen.
Not: Comnet çalışanı değilim :D Sıradan bir aboneyim.
Teşekkürler, akşam başvuru yapacağım o zaman.

Birde sizin altyapınız en fazla kaç destekliyor?

Birde sizin altyapınız en fazla kaç destekliyor?
1673273324682.png

1673273398425.png

1 aylık bedava kodu kullanmayı unutmayın.

Bu markayı karalamaya girmez mi? İsmi lazım değil ISS ile yaşadıkları olayı biliyorum ama yine de garip.

Ben bir kere bu markanın adını yazdım diye ceza aldım. Bu forumdaki kurallar oldukça katı. Forum yöneticilerine göre tüm üyeler tüm kuralları ezbere bilmek zorunda. Türkçe'deki istisna yazım yanlışları gibi kurallar var. Bunu konuşurken aklıma Leyla ile Mecnun'daki TRT bölümündeki o sahne geliyor;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
5:05

TürkNet'te nasıl paket kullanıyorsunuz? Tek fiyat değil mi?

Modem arayüzünden ulaşabilirsiniz. Tarayıcı çubuğuna 192.168.1.1 yazarsanız modem arayüzüne giriş ekranı gelir. Modeminizin default olan kullanıcı adı ve şifresi neyse ( bunu internetten bulabilirsiniz ) onunla giriş yapın. Oradaki menülerde bende sistem monitörünün altındaki xDSL istatistikleri kısmında. Sizin kullandığınız modemde bu başka bir yerde olabilir. Bulmanız lazım.

Geri
Yukarı