İnternet Servis Sağlayıcı Önerisi

• Konuyu başlatan Waznx
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 22
  • Görüntüleme 13B
1 Eylül'de Türk Telekomdan Türknete geçiş işlemim tamamlandı Türk Telekomda 35 mbps internete 79 TL fatura öderken taahhüt yenilemek için 35 mbps pakete 110 TL civarı fiyat verdiler onca yıllık müşterisi olmamiza rağmen bende taahhütün bitmesine 1 ay kala geçiş işlemlerini başlattım ve şuanda Turknette 100 mbps internet kullanıyorum sorunsuz bir şekilde sormak istediğiniz sorular varsa sorabilirsiniz bu arada benim arkadaşını getir kodumla abonelik başvurusu yaparsanız ikimizde 1 ay ücretsiz şekilde internet kullanımı gerçekleştiririz.

Önerileriniz ve görüşleriniz için teşekkür ederim Extranet sitesinden yaptığım sorgulama VDSL2 altyapınız bulunmaktadır ve port uygundur diyor. Türknet bağlatmayı düşünüyorum fakat modem işini kendim mi almalıyım yoksa Türknet'in vermiş olduğu modemi mi almalıyım karar veremedim. 200-250 TL bandında VDSL modem önerilerini bekliyorum.

Ek olarak evim 1+1 Stüdyo daire yani çok güçlü Wi-Fi dağıtımı olan bir modeme ihtiyacım yok. Bilgisayarda paket kaybı ve ping'den kurtarsın yeterli.

Fazla para vermek istemiyorsan Tenda V300 var. Ben 200 ₺ verip almıştım şuan Yukko 190 ₺ fiyata satıyor. 3 yıl garantisi var. Ben kullandığım sürede bir sıkıntı yaşamadım.

Önerileriniz ve görüşleriniz için teşekkür ederim Extranet sitesinden yaptığım sorgulama VDSL2 altyapınız bulunmaktadır ve port uygundur diyor. Türknet bağlatmayı düşünüyorum fakat modem işini kendim mi almalıyım yoksa Türknet'in vermiş olduğu modemi mi almalıyım karar veremedim. 200-250 TL bandında VDSL modem önerilerini bekliyorum.

Ek olarak evim 1+1 Stüdyo daire yani çok güçlü Wi-Fi dağıtımı olan bir modeme ihtiyacım yok. Bilgisayarda paket kaybı ve ping'den kurtarsın yeterli.

Modem olarak 5 GHz destekli bir modem mi istiyorsunuz 2.4 GHz yeterli mi birde Turknete benim arkadaşını getir kodumla başvuru yaparsınız birer ay ücretsiz internet kullanabiliriz eğer benim kodumla abonelik başlatmak isterseniz müşteri temsilcisine vereceğiniz arkadaşını getir kodum : QLT50QC79KYN internetten başvuru yapacaksanız link : Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan!

ASUS DSL-N16 almayı düşündüğüm modem bu şu anlık. Hem indirimde yakalamışken alayım diyorum.
Davet kodunu kendi arkadaşımınkini kullandım teşekkür ederim.

ASUS DSL-N16 almayı düşündüğüm modem bu şu anlık. Hem indirimde yakalamışken alayım diyorum.
Davet kodunu kendi arkadaşımınkini kullandım teşekkür ederim.
5 GHz desteği yok ama iyi modem fakat ben olsam 100 TL daha ekleyip Asus dsl-ac51 alırım 5 GHz desteği olduğu için eğer wifide paketinizin son hızını almak istiyorsanız.

Ne bu saldırganlık? Ben forumda gezdiğimi de, bunların tecrübeye dayandığını da söylemedim. Her yorumun sonunda şu şekilde duydum diye belirttim. Elbette ne duyup ne gördüysem yardımcı olmak adına bunları yazdım. Partizanlığın ve seviyesizliğin lüzumu yok.
Fikrine karşı fikir belirttik kardeş. Utanmasan sövmüşüm gibi tepki vereceksin.

5 GHz desteği yok ama iyi modem fakat ben olsam 100 TL daha ekleyip Asus dsl-ac51 alırım 5 GHz desteği olduğu için eğer wifide paketinizin son hızını almak istiyorsanız.
Asus Dsl AC750 modem Vatanda sık sık indirime giriyor, 299 Tl oluyor.

Belirtilen modemlere de göz gezdirdim fakat dediğim gibi Wi-Fi olarak çok güçlü olmasına gerek yok. 5GHz desteğine anlık olarak ihtiyacım yok. İhtiyacımı karşılayan iyi ve en azından piyasaya göre ucuz bir modem almayı planlıyorum.

"Türknet 35Mbps internet sağlayıcısına geçiş yapmış bulunmaktayım.
Alınan Modem Asus DSL-N16."

Görüş ve düşünceleriniz için teşekkürlerimi sunarım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı