İnternet Servis Sağlayıcı Önerisi

• Konuyu başlatan Waznx
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 22
  • Görüntüleme 13B
Belirtilen modemlere de göz gezdirdim fakat dediğim gibi Wi-Fi olarak çok güçlü olmasına gerek yok. 5GHz desteğine anlık olarak ihtiyacım yok. İhtiyacımı karşılayan iyi ve en azından piyasaya göre ucuz bir modem almayı planlıyorum.

"Türknet 35Mbps internet sağlayıcısına geçiş yapmış bulunmaktayım.
Alınan Modem Asus DSL-N16."

Görüş ve düşünceleriniz için teşekkürlerimi sunarım.
Rica ederim. Hayırlı olsun.

Merhaba eğer tüm operatörler 16 Mbps üzerinde bağlantı vaat ediyorlarsa. Evinizde vdsl desteği bulunmaktadır. Çünkü adsl teknolojisi gereği maksimum 16 Mbps destekler. Firmalar farklı farklı hızlar size önerebilir. Fakat burda önemli olan husus 30 - 50 - 74 Mbps aralığındaki hızlarda hat gürültü değerleridir. Hız arttıkça hattaki gürültü değeride orantılı olarak artar ve ping gibi durumlarla karşı karşıya kalırsınız. Benim tavsiyem türknet kullanmanızdır. Ben türknet müşterisiyim stabil bir şekilde kullanıyorum. Türknet hattınıza en uygun hızı vererek test ederek size yardımcı oluyor. Türknet iletişim çok kolay telefonunuza uygulamasını yükleyin ticket sistemi ile rahatlıkla iletişim kuruluyor ve hızlı geri dönüş yapılıyor. Telefonla aramak artık geride kalan bir sistem çünkü telefon ile aradığınızda sorununuz çözülmediğinde aynı sorunu 50 kişiye tekrar tekrar anlatıyorsunuz. Ticket sisteminde ise mesajınız uzman ekibe iletiliyor ve uzman ekiptan sizinle ilgilenen kişi değişse bile yeni gelen kişi konuyu okuyup direk hakimiyet sağlayarak hızlı bir çözüme ulaştırıyor sizi türkneti şiddetle tavsiye ederim. Buyrun Link tıklayarak benim davet kodum ile abone olun 1 ay ücretsiz internet kullanın.
Peki kardesim, kendini benim yerime koy. Turknet 10mb hız veriyor. Turk Telekom ve Millenicom 80mb 'e kadar veririm diyor. Sen olsaydın ne yapardın?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı