İnternet servis sağlayıcısı önerisi

Tahattütlü olanlara geçmeyin, sorun yaşarsanız 2 sene beklersiniz boşuna. Netspeed deneyin en azından mutlu olmazsanız yine iptal edersiniz. Kod da var geçerseniz veririm böylelikle her ay faturadan 5 TL düşüyor sizde başkasını davet ederseniz ekstra yine düşer. Dilersen Netspeed referans: DI4AKB

Tahattütlü olanlara geçmeyin, sorun yaşarsanız 2 sene beklersiniz boşuna. NetSpeed deneyin en azından mutlu olmazsanız yine iptal edersiniz. Kod da var geçerseniz veririm böylelikle her ay faturadan 5 TL düşüyor sizde başkasını davet ederseniz ekstra yine düşer.

Araştırdım gelişmeye çalışan bir sağlayıcı ama ben kararımı Türk Telekom TTNET denyana kullanacağım büyük ihtimal tecrübeye gideceğim kısacası teşekkürler.

Müstakil evlere hat çekilir mi bilmem. Ama SuperOnline müşteri hizmetlerini arayıp sormanızı tavsiye ederim. Bu arada telefonum kapanmak üzere, bildiklerim kadarıyla yardım etmeye çalışıyorum.
1 ayda yeni altyapı ve port yaptırtdık binaya. Azıcık Ankara'dan tanıdık gerekli o kadar.

Araştırdım gelişmeye çalışan bir sağlayıcı ama ben kararımı Türk Telekom TTNET denyana kullanacağım büyük ihtimal tecrübeye gideceğim kısacası teşekkürler.

Altyapın varsa Kablonet kullan, eğer fiber altyapı varsa Millenicom kullan daha uyguna kullanırsın TTNET'e göre (TTNET'in altyapısını kullanıyor zaten) müşteri hizmetleri de iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı