İnternet Servis Sağlayıcısı Önerisi

Sıfır aldığım vdsl modemim var, bu hızı almak için hiçbi engel yoktu maalesef.

Bağlatırken herşey açık net güzel, bağlattıktan sonra kaçamak cevaplar verip geçiştirmeyi tercih ettiler, bende uğraşmadım sonuçta müşteri kaybederler bu şekilde.
O zaman bu durumda sen haklısın, yine de taahhüt istemedikleri için denemekten zarar gelmez en fazla bir kaç hafta kaybederiz diye düşünüyorum, şans işi biraz size kötü şans vurmuş.

Eğer vdsl modemin yoksa veya kablosuz bir şekilde uzaktan bağlantı yapıyorsan bu 35 mbps yerine 8 mbps alman normal yanı sıra kopma sorunları da olabilir. Aynı zamanda bilgisayarının veya telefonun içinde bulunan wifi alıcılar da internet hızına etki eden bir başka faktör, onlar belki pek iyi değildir. Turknet'in teknik ekibi hakkında pek bir şey diyemem ama sanırım gerçekten kötüler
Türktelekom'un teknik ekibi diye biliyorum.

Türktelekom'un teknik ekibi diye biliyorum.
Daha önce hiç kullanmadım, kullanan arkadaşım da olmadığı için sadece duyup gördüğüm bilgilerle konuşuyorum, ama Turknet ve Türk Telekom ayrı şirketler sadece aynı altyapıyı kullanıyorlar bu yüzden de teknik ekibi farklı diye biliyorum ben de.

Ama çıktığımız kapı aynı kapı pek bir değişen yok. Benim burda merak ettiğim aynı altyapıyı kullanıyorsunuz madem de fiyatlarınız neden bu kadar farklı ve hizmet anlamında Türk Telekom yerlerdeyken Turknet neden en çok tercih edilen internetler arasında yer alıyor bunu bir sorgulamak lazım.

Baya önce geldi Vodafone altyapı yaptı buraya taahhüt bitince ona geçmeyi düşünüyoruz. Buraya 100mbps verebilen tek sağlayıcı ve ben 100mbps veren paketle aynı parayı yermeme rağmen 35mbps alıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı