İnternet Servis Sağlayıcısı Önerisi

80tl veriyorum 35 download 3 upload veriyorlar deprem oldu evden ayrılmak zorunda kaldım sadece 2 gün kullandım bir sıkıntı yoktu ama onlarında bağlatma sıkıntısı var 2 hafta sürdü gelip baglamalari
Aslında fiyatına göre çok iyi veriyorlar. Teknik bir arıza olduğu zaman 1-2 gün içinde halledebiliyorlarsa gayet makul.

Arkadaşlar yorumlarınız için hepinize tek tek teşekkür ediyorum. Turksat taahhüt yapıldığı zaman indirime gittiği için pek taraftarı değilim o işin o yüzden sanırım ilk önce türknet kullanmayı denicem çünkü taahhüt istemiyorlar 5-6 ay denerim eğer bir sorun yaşarsam dediğiniz gibi 24 ay taahhüt yapıp kablonet bağlattırırım bir de onu denerim. Yorumlarınız için tekrardan teşekkürler.
80tl veriyorum 35 download 3 upload veriyorlar deprem oldu evden ayrılmak zorunda kaldım sadece 2 gün kullandım bir sıkıntı yoktu ama onlarında bağlatma sıkıntısı var 2 hafta sürdü gelip baglamalari
Bu arada çok geçmiş olsun kardeşim, Elazığ'a ilk yardım eden şehirlerin başındaki Ordu'dan selamlar

Halihazırda Türk Telekom'un 16 Mbps download ve 0.4 Mbps upload veren yanına da 2 yıllık taahhüt zorunlaması getiren tarifeyi kullanıyorum, fakat çok şikayetçiyim neredeyse her gün internet kopmaları yaşanıyor ve sürekli internet hızlarım yerlerde. Ben de bunlardan ötürü internet servis sağlayıcımı değiştirmeye karar verdim, fakat hangisi daha iyidir bilemiyorum. Aklımda TürkNet var fakat onda da çok fazla kesinti yaşandığı söyleniyor, Turkcell'e girmek bile istemiyorum fiyatları acayip pahalı, Millenicom falan var yine fiyatları biraz ucuz sayılır ama nasıldır bilemiyorum. Varsa bu internetlerden kullanan veya kendi internet servis sağlayıcısını önerecek olan, önerilere açığım.

Altyapım gayet iyi durumda 75Mbps download destekliyor bu sebepten ötürü VDSL modem satın almam gerekecek aynı zamanda VDSL modem tavsiyesinde bulunursanız sevinirim.

En az 35 Mbps download
3 Mbps upload
Az kesintili, çok hızlı.
En fazla 80-90 TL civarında olursa güzel olur.
Türknet tavsiye ederim. 5 ping 35 down 3 up alıyorum. 1 Ay bedava kullanmak için: NYF17YQ71SYJ abone olurken söylemeniz gerekiyor.

Türknet önermem, bugün iptal ettirmek için başvurularda bulundum. İlk 1 hafta geçmeden vazgeçtim. Tavsiye etmem, 35mbps vadedildi. Aldığım hız 1 haftadır 8 mbps. Oturduğum evin konumu E-5 üzeri, her aradığımda ise teknik ekip ilgileniyor vs. Superonline bağlatmaya karar verdim fiber olmadığı için. Bugün de iptal ettireceğim dedikten sonra adamlar geliyo evdeyiz yapmaya geldik diyorlar, ne bi telefon ne bi geri dönüş yok. Kopma sorunlarıda tuzu biberi söyleyeyim.

Türknet önermem, bugün iptal ettirmek için başvurularda bulundum. İlk 1 hafta geçmeden vazgeçtim. Tavsiye etmem, 35mbps vadedildi. Aldığım hız 1 haftadır 8 mbps. Oturduğum evin konumu E-5 üzeri, her aradığımda ise teknik ekip ilgileniyor vs. Superonline bağlatmaya karar verdim fiber olmadığı için. Bugün de iptal ettireceğim dedikten sonra adamlar geliyo evdeyiz yapmaya geldik diyorlar, ne bi telefon ne bi geri dönüş yok. Kopma sorunlarıda tuzu biberi söyleyeyim.
Başta bana 16mbps verilebileceği söylendi. 1 hafta önce alt yapı güçlendirildi 100mbps alıyorum 10 lira fazla ödüyorum sadece. Gram problem yaşamadım.

Eğer vdsl modemin yoksa veya kablosuz bir şekilde uzaktan bağlantı yapıyorsan bu 35 mbps yerine 8 mbps alman normal yanı sıra kopma sorunları da olabilir. Aynı zamanda bilgisayarının veya telefonun içinde bulunan wifi alıcılar da internet hızına etki eden bir başka faktör, onlar belki pek iyi değildir. Turknet'in teknik ekibi hakkında pek bir şey diyemem ama sanırım gerçekten kötüler

Eğer vdsl modemin yoksa veya kablosuz bir şekilde uzaktan bağlantı yapıyorsan bu 35 mbps yerine 8 mbps alman normal yanı sıra kopma sorunları da olabilir. Turknet'in teknik ekibi hakkında pek bir şey diyemem sanırım gerçekten kötüler
Sıfır aldığım vdsl modemim var, bu hızı almak için hiçbi engel yoktu maalesef.
Başta bana 16mbps verilebileceği söylendi. 1 hafta önce alt yapı güçlendirildi 100mbps alıyorum 10 lira fazla ödüyorum sadece. Gram problem yaşamadım.
Bağlatırken herşey açık net güzel, bağlattıktan sonra kaçamak cevaplar verip geçiştirmeyi tercih ettiler, bende uğraşmadım sonuçta müşteri kaybederler bu şekilde.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı