İnternet sitelerinden virüs bulaşır mı?

İlk önce bir siteye girdim, galiba oradan bulaştı. Site normal bir site gibiydi. Sonra siteden çıktım. Edit uygulaması arıyordum o yüzden girdim siteye. Sonra bildirimler her saniye gelmeye başladı, sistem aşırı yavaşladı. Bende cidden korktum Anti-Virüs olarak aklıma 360 Total Security gelsdi. Hemen indirdim ve taramada virüs olduğu yazıyordu.
1-) Sizce cidden virüs bulaşmış olabilir mi?
2-) Bulaştıysa indirdiğim Anti-Virüs bu virüsü silebilir mi?
Başka hiçbir şey yaşanmadı. Bildirimleri kapattım çünkü her dakika sesi duymak istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Trojanmış.Tarama sonunda buldu.Sildi cidden rahatladım.360 Total Security'nin kötü yanını söyleyeyim,çok yavaşlatıyor bilgisayarı.Onun dışında çok kötü değil.Tabii Kaspersky'la yarışamaz bile.
360 Total Security bilgisayarı yavaşlatmaz, aksine ESET gibi hafif bir Anti-Virüs'tür. Kaspersky'la elbette yarışamaz ama Kaspersky arka planda açıkken 200MB RAM tüketir ve 360 Total Security 60MB RAM tüketirse güçsüz bilgisayarlar için 360 Total Security tercih edilmelidir.

360 Total Security bilgisayarı yavaşlatmaz, aksine ESET gibi hafif bir Anti-Virüs'tür. Kaspersky'la elbette yarışamaz ama Kaspersky arka planda açıkken 200MB RAM tüketir ve 360 Total Security 60MB RAM tüketirse güçsüz bilgisayarlar için 360 Total Security tercih edilmelidir.
İndirdikten sonra yavaşladı ama.Google'a bile girmesi uzun sürer oldu.Belki 3GB ramim olduğu için olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı