Bitcoin reklamı sitelerinden virüs bulaşır mı?

Yer
İstanbul/Ataşehir
Hürriyet'in sitesinde kar haberi okurken bir adet reklam vardı, yanlışlıkla bastım. Birkaç kerede kontrol etmek için girdim. Bitcoin ile ilgili reklamlar mevcut genelde. Bu tarz sitelerden virüs bulaşır mı acaba?

Örnek olarak birkaç site;
  • trc.taboola.com
  • landing.marketstm.co

Evet, bulaşma olasılığı var ama çok az. Bir şey olacağını düşünmüyorum. Siz en iyisi tarama yapın ve reklam engelleyici kullanın. uBlock Origin öneririm.

Son düzenleme:
Hürriyet'in sitesinde kar haberi okurken bir adet reklam vardı, yanlışlıkla bastım. Birkaç kerede kontrol etmek için girdim. Bitcoin ile ilgili reklamlar mevcut genelde. Bu tarz sitelerden virüs bulaşır mı acaba?

Örnek olarak birkaç site;
  • trc.taboola.com
  • landing.marketstm.co
Sen bunları bırak ne olursa olsun Reklam Engelleyici kullan Virüs olma ihtimali aşırı yüksek Tam Tarama yapmalısın Malwarebytes&Kaspersky.

Reklam Engelleyici olarak AdGuard öneririm.
Evet, bulaşma olasılığı var ama bir şey olacağını düşünmüyorum. Siz en iyisi tarama yapın ve reklam engelleyici kullanın.
"Konu Dışı" Hocam aynı şeyleri yazmışız neredeyse😊

Sen bunları bırak ne olursa olsun Reklam Engelleyici kullan Virüs olma ihtimali aşırı yüksek Tam Tarama yapmalısın Malwarebytes&Kaspersky.

Reklam Engelleyici olarak AdGuard öneririm.

"Konu Dışı" Hocam aynı şeyleri yazmışız neredeyse😊

Mobilden girmiştim.
Kaspersky İnternet Security kullanıyorum aktif olarak.
Siteye girdikten sonra Kaspersky'da tam tarama yaptım bir şey bulamadı.
Ayrıca telefonunda güvenlik sekmesi üzerinden tarama yaptım, temiz çıktı.
Başka bir şey yapmaya gerek var mı?

Mobilden girmiştim.
Kaspersky İnternet Security kullanıyorum aktif olarak.
Siteye girdikten sonra Kaspersky'da tam tarama yaptım bir şey bulamadı.
Ayrıca telefonunda güvenlik sekmesi üzerinden tarama yaptım, temiz çıktı.
Başka bir şey yapmaya gerek var mı?
Hayır, başka bir şey yapmana gerek yok. Fakat telefonda AV olarak AVG öneririm. İkisini de kullandım ve bence AVG daha başarılı.

Yeni konular

Geri
Yukarı