İnternet sitesinden Note 12 Pro 5G alınır mı?

Bütçe
10500
Arkadaşlar telefonda en beğendiğim 10 bit ekran, bu fiyata arka cam kapak+ beyaz renk hoşuma gidiyor, 256 GB, 187 gram olması, fakat mağazalarda böyle bir cihaz bu fiyata bulmak imkansız bende internet sitesinden böyle bir cihaz almak istiyorum, fiyatı sürekli güncelleniyor internet sitesi olduğundan, ben bütçem düşük olduğu için en düşük Trendyol sitesinden almak istiyorum fakat, ailem bozuk, deformeli, hatalı çıkabilir diye endişileniyor, ki olabilirde alınır mı sizce? Olmadı mağazadan A34 veya düz Note 12 alacaklar. Samsung'unda arayüzüne güvenmiyorum bir de takoz gibi telefon estetik 0, düz Note 12 ise işlemci zayıf kalıyor.

Arkadaşlar telefonda en beğendiğim 10 bit ekran, bu fiyata arka cam kapak+ beyaz renk hoşuma gidiyor, 256 GB, 187 gram olması, fakat mağazalarda böyle bir cihaz bu fiyata bulmak imkansız bende internet sitesinden böyle bir cihaz almak istiyorum, fiyatı sürekli güncelleniyor internet sitesi olduğundan, ben bütçem düşük olduğu için en düşük Trendyol sitesinden almak istiyorum fakat, ailem bozuk, deformeli, hatalı çıkabilir diye endişileniyor, ki olabilirde alınır mı sizce? Olmadı mağazadan A34 veya düz Note 12 alacaklar. Samsung'unda arayüzüne güvenmiyorum bir de takoz gibi telefon estetik 0, düz Note 12 ise işlemci zayıf kalıyor.

Herhangi bir telefoncudan yurtdışı 7 bin tlye alabilirsiniz bu cihazı.

Ayrıca bu cihaz yerine Note 10 Pro almanı tavsiye ederim. Bunun işlemcisi 10'a kıyasla güçsüz.
Note 10 Pro 2023 veya 2022 sürümünden almaya bak. Hem daha ucuz hem de daha sağlıklı.

Hocam güncelleme takıntınız yoksa S20 FE alabilirsiniz. Ama Note 12 Pro 5G zaten yurt dışı olduğundan dolayı güncelleme almadığını duydum ne kadar doğrudur bilemem, S20FE ile Note 12 Pro 5G arasında kaldım. Özelliklere göre S20FE aldım.

MIUI'ın dona dona açılan arayüzünden iyidir diye düşünüyorum. Bu arada Note 10 11 12 hepsi bir birinin aynısı aralarından en iyisi rn 10 Pro.

Vallahi Samsung'u benden daha iyi bilemezsin o Samsung plastiklerine verdiğim paralara şu an iPhone 12 13'üm rahat vardı.

Hocam güncelleme takıntınız yoksa S20 FE alabilirsiniz. Ama Note 12 Pro 5G zaten yurt dışı olduğundan dolayı güncelleme almadığını duydum ne kadar doğrudur bilemem, S20FE ile Note 12 Pro 5G arasında kaldım. Özelliklere göre S20FE aldım.

Samsung olması bitiyor benim için hocam çok başım ağrıdı Samsung'lardan.

Aldığınız telefonlar alt segment olduğu için olabilir mi? S serisi kullandınız mı?

Evet bu sebepten dolayı da olabilir. Ben A10 serisinden S20 serisine geçiş yapınca çok lüx geldi. 2 GB 60Hz dakika başı donan telefondan 120Hz 6+6(sanal RAM) olan bir telefona geçince gerçekten seviye atladım.

Yeni konular

Geri
Yukarı