İnternet telefonda hızlı bilgisayarda yavaş

Renster

Decapat
Daha fazla  
İnternet 16 Mbps. Modem çok eski ve ADSL olduğu için 16 Mbps alamıyorum maalesef. Telefonu bilgisayarın yanına koyup hız testi yapıyorum 8 Mbps çıkıyor. Bilgisayardan hız testi yapıyorum 0.50 Mbps çıkıyor. Nasıl çözerim bu sorunu?

Modemde bilgisayarınıza ait mac adresine hız kısıtlaması getirmiş olabilir misiniz yanlışlıkla?
Modemi fabrika ayarlarına çevirip tekrar deneyin isterseniz.

Modemin arayüzüne giremiyorum şifreyi bilmediğim için. Modemde de yazmıyor.

Modemin markası yazıyordur illaki. Marka modelini söylersen yardımcı olabiliriz arayüz giriş şifrenle alakalı. Arayüz giriş şifresi değiştiyse ve unuttuysan;
Modemin arkasındaki reset tuşuna 5 saniye basılı tutun, ışıklar sönüp yandığında resetlenecek ve kendine geldiğinde fabrika ayarlarına dönmüş olacak. Modemin fabrikasyon arayüz giriş adı ve şifresi ile giriş yapabileceksin.

Modemin markası yazıyordur illaki. Marka modelini söylersen yardımcı olabiliriz arayüz giriş şifrenle alakalı. Arayüz giriş şifresi değiştiyse ve unuttuysan;
Modemin arkasındaki reset tuşuna 5 saniye basılı tutun, ışıklar sönüp yandığında resetlenecek ve kendine geldiğinde fabrika ayarlarına dönmüş olacak. Modemin fabrikasyon arayüz giriş adı ve şifresi ile giriş yapabileceksin.
Hocam yine de hiç ayarlarla oynamadım ki.

Geri
Yukarı