İnternet TV'leri hakkında düşünceleriniz nelerdir?

Merak ettim düşüncelerinizi Netflix, Disney+, BluTV, Prime Video, Exxen... Hakkında düşünceleriniz?
Exxen bana niyeyse başaramamış bir program gibi geliyor. Disney+'da sonradan katıldığı için çok başarısının olduğunu sanmıyorum. Bence en iyisi ve başarmış olanı Netflix.

Disney+= izlenecek içerik kısıtlı, bir yerden sonra izleyecek bir şey bulmak zor. Malum olaylardan beri kullanmıyorum.

BluTV= Hepsiburada premium ile ucuza geliyor ancak izleyecek pek bir şey bulamadım. (tavsiyeniz varsa açığım.)

Prime Video= Şu an fiyat ve içerik olarak fena değil kırsal kesimde her film vizyona girmiyor ama 6/7ay sonra genelde burada oluyor. Normal Amazon kullanımınız varsa zaten Amazon Prime şart oluyor.

Exxen = Söylemeye gerek yok. Sanki hiç olmasa olur gibi kendine çeken hiçbir şey yok.

Netflix= Hiç kullanmadım ama içerikleri fazla ama fiyat olarak çok yüksek. Özellikle paket işi çok saçma geliyor. 4K izleyebilecekken fiyat yüzünden 720p izleniyor.

Exxen zaten çökmeleriyle çöp neredeyse Disney fazla para BluTV severim bence Exxenden güzel zaten Netflix babaları.

En kötüsü kesinlikle Exxen. Aralarında en iyi olan Netflix. Disney+ iyiydi ama Atatürk'e yapılan saygısızlıktan sonra bitti.
kanka sen profili nerden buldun

Geri
Yukarı