İnternet üzerinde dolandırılma anıları veya yaşadığınız sorunlar var mı?

ModernHarmony18

Hectopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel(R) Core(TM) i7-10750H
GTX 1650 SUPER 4GB
16,0 GB
Meslek
Teknisyen
Şu ana kadar internetten veya Letgo sahibinden gibi yerlerden anlaşıp almaya çalıştığınız ürünlerle ilgili yaşadığınız sorunlar, dolandırılma vs gibi durumları ve tavsiyelerinizi aktarabilir misiniz? Çok uç deneyimleriniz varsa daha iyi olur bir araştırma yazısı yazmam gerekiyor hem de mizahi bir anlatıma sahipseniz bir nebze olsun yüzümüzde gülümseme oluşur. Şimdiden teşekkürler.

İkinci el kitap satmaya çalışmıştım.
Doğru düzgün arayıp soran olmadı. En sonunda takas yapmak isteyen oldu. Yepyeni kitaplarımı eski püskü kitaplarla takas ettim.

Bir hafta sonra evdeki diğer kitapları sordu. Ben de hepsini listeledim. 10-15 tane kitap seçti. Satış fiyatlarının yarısı bir fiyatlandırma yapıp toplam ücreti söyledim. (Ne yapayım, sıfır kitapla arasında fark yok sonuçta.) Fiyatı çok fazla buldu. 3-4 tane kıytırık kitap aldı, bir daha da arayıp sormadı.

İkinci el kitap satmaya çalışmıştım.
Doğru düzgün arayıp soran olmadı. En sonunda takas yapmak isteyen oldu. Yepyeni kitaplarımı eski püskü kitaplarla takas ettim.

Bir hafta sonra evdeki diğer kitapları sordu. Ben de hepsini listeledim. 10-15 tane kitap seçti. Satış fiyatlarının yarısı bir fiyatlandırma yapıp toplam ücreti söyledim. (Ne yapayım, sıfır kitapla arasında fark yok sonuçta.) Fiyatı çok fazla buldu. 3-4 tane kıytırık kitap aldı, bir daha da arayıp sormadı.
Bayağı bir dolandırmış seni.

Yeni konular

Geri
Yukarı