İnternet üzerinden bileşen nasıl satılır?

TheMudur

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Bilgisayar toplamak için bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine internet üzerinden MSI Z270 Tomahawk anakart aldım. RX 580 ekran kartı ile besleyeceğim. Bu anakart sadece Intel'e uyumlu, ilk başlarda sorun etmesem de diğer parçaları göz önünde bulundurduğum zaman fiyat biraz tuzlu gelmeye başladı. 14 gün geçtiği için maalesef iade edemiyorum. Bu yüzden, paketinden dahi çıkmamış anakartımı satmak istiyorum, bunun için nasıl bir yol izlemeliyim? Hangi sitelere ilan vermeliyim? Ürünün güvenilir olduğunu nasıl kanıtlamalıyım?

Anakartı 14.10.2018 tarihinde sipariş etmiştim, yaklaşık 15 gündür dolapta yatıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sahibinden'e ilan verebilirsiniz. 100 mesajı aşmanız durumunda Sosyal'de de ilan açabilirsiniz.

Eğer hiç bir şekilde açılmamışsa aldığınız yerle iletişime geçmeyi deneyebilirsiniz belki iade kabul edebilirler.

Eğer hiç bir şekilde açılmamışsa aldığınız yerle iletişime geçmeyi deneyebilirsiniz belki iade kabul edebilirler.
Statik elektrik muhabbeti yüzünden dışındaki şefaf poşeti dahi çıkartmadım ancak, Hepsiburada için farkedeceğini bilmiyorum 14 gün geçtiği için kabul etmiyorlar. Burada bir bilgisayarcı tarzı biryere satayım veya sahibindene koyayım desem milyonlarca sahte paketi açılmamış ilanı var.

Faturası ile birlikte sahibinden. com üzerinden sıfırının çok az bir fiyat altına satabilirsiniz. Bilgisayarcılar kar yapmak isteyecekleri için ölü fiyat verir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı