İnternet üzerinden nasıl para kazanılır?

ahmetcn1

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart; asrock b550m hdv
işlemci; r5 5600
Ekran kartı; asus dual rx6600 8gb
Ram bellek; gskill flarex 2x8 3200mhz cl16
kasa+psu; msi forge mag 100A
Meslek
yapı denetim şefi
Öğrenciyim, bitik durumdayım. Sürekli anne babamdan para istemek istemiyorum. İnternetten iş yaparak para kazanmak istiyorum. Kriptoya 200 TL bir yatırımım oldu ama kısa sürede yükseleceğini de sanmıyorum. Kısa vadede okula yetecek kadar harçlığımı çıkarabileceğim bir şeyler arıyorum.
Sanal dünyada bilgili sayılırım. Önerilerinizi bekliyorum.

Tasarım, kod vb. yetenekleriniz varsa, bionluk gibi freelancer sitelerinde iş yapıp para kazanabilirsiniz. Ama çoğu site kayıt olmak için de ufak bir para istiyor, yeteneğinizden emin değilseniz boşa para dökmeyin derim.

Öğrenciyim, bitik durumdayım. Sürekli anne babamdan para istemek istemiyorum. İnternetten iş yaparak para kazanmak istiyorum. Kriptoya 200 TL bir yatırımım oldu ama kısa sürede yükseleceğini de sanmıyorum. Kısa vadede okula yetecek kadar harçlığımı çıkarabileceğim bir şeyler arıyorum.

YouTube gibi bir video izleme yeri vardıu video izleyerek para kazandırıyordu kendi özel para birimi vardı o birimden 500 birim olunca çekebiliyorduk yanlış hatırlamıyorsam earneo olması lazım.

Ailenden para isteyemiyorsan part time bir yerlerde çalışmaya başlaman lazım, internetten kazanç kolay olsa kimse çalışmazdı. Ha bu Toloka gibi sitelerden uğraşırsan dolar bazında üç beş bir şey kazanıyorsun ama sana hiçbir şey katmıyor ve sonuç olarak harcadığın zamanının karşılığında para veriyorlar gibi. Bilgisayarın iyiyse mining yap.

Freelancer uğraşırım dersen Bionluk, Fiverr gibi sitelere yönel. Metin yazarak para kazanabilmenin mümkün olduğu ilanlar var, onları bul. Forumda bir arkadaş vardı böyle kazanç sağlayan ama adını unuttum.

Ailenden para isteyemiyorsan part time bir yerlerde çalışmaya başlaman lazım, internetten kazanç kolay olsa kimse çalışmazdı. Ha bu toloka gibi sitelerden uğraşırsan dolar bazında üç beş bir şey kazanıyorsun ama sana hiçbir şey katmıyor ve sonuç olarak harcadığın zamanının karşılığında para veriyorlar gibi. Bilgisayarın iyiyse mining yap.

Freelancer uğraşırım dersen bionluk, fiverr gibi sitelere yönel. Metin yazarak para kazanabilmenin mümkün olduğu ilanlar var, onları bul. Forumda bir arkadaş vardı böyle kazanç sağlayan ama adını unuttum.

Allah Allah zaten bu gibi sitelerden böyle harçlığını hatta daha fazlasını çıkarır ayrıca bırak harcasın bir şey olmazki ama tabii freelancer çalışalabilir.

E ticaret yani dropshipping de yapabilirsiniz YouTube'da eğitimleri var.
1 milyon ciro yapanlar var.
Nasıl yapılır derseniz özetle Amazon'da çok satılan ama ucuz olan bir ürün seçin (diğer satıcılarınkine nazaran ucuz olan)
Dolar olur euro olur sonra eBay de hesap açıp bu ürünü biraz kar koyarak satın.
Ama ürünü mesela Amazon'un almanyasından aldıysanız EBay'ın almanyasında satacaksınız.
Daha sonra size sipariş geldiğinde amazondakine sipariş verip ödeme yapacaksınız ( kendi adres vs nizi değil sizden alanın bilgilerini giriyorsunuz) karı sizin olacak.

E ticaret yani dropshipping de yapabilirsiniz YouTube'da eğitimleri var.
1 milyon ciro yapanlar var.
Nasıl yapılır derseniz özetle Amazon'da çok satılan ama ucuz olan bir ürün seçin (diğer satıcılarınkine nazaran ucuz olan)
Dolar olur euro olur sonra eBay de hesap açıp bu ürünü biraz kar koyarak satın.
Ama ürünü mesela Amazon'un almanyasından aldıysanız EBay'ın almanyasında satacaksınız.
Daha sonra size sipariş geldiğinde amazondakine sipariş verip ödeme yapacaksınız karı sizin olacak.

Evet bu çok iyi oldu böyle kazanabilirsin @nemo bu sorunun cevabı bunların pek bilinmemesi.

Yeni konular

Geri
Yukarı