İnternet üzerinden yazdığım şeylerden dolayı bana dava açılabilir mi?

Bana 18 yaşındayım dedi ama göz korkutmak için de olabilir.
Pek inanasım gelmedi. Nedense tam olarak 18. 19-20-21 gibi rakamlar değilde tam reşit olma yaşı, ek olarak abaza olmasınıda işin içine katarsak 18 olması biraz zor.
Neyse, korkmanıza gerek yok. Hiçbir şey yapamaz.

Açmaz.
Böyle saçma konulara dava bile açmazlar zaten.
Milletin işi gücü var saçma sapan şeylerle uğraşamaz sanırım.

@326001 @kino Cahillik diyelim hocam. Bende böyle bir şey yapacak arkadaş olursa feyz alsın diye açtım konuyu. Ders çalışamaz oldum stressden. Umarım açmaz yoksa babamla aramda olacakları düşünmek bile istemiyorum. Ayrıca arkadaşlar küfür etmesi her şeyi nötrlüyor dedi bu doğru mu?

@326001 @kino Cahillik diyelim hocam. Bende böyle bir şey yapacak arkadaş olursa feyz alsın diye açtım konuyu. Ders çalışamaz oldum stressden. Umarım açmaz yoksa babamla aramda olacakları düşünmek bile istemiyorum. Ayrıca arkadaşlar küfür etmesi her şeyi nötrlüyor dedi bu doğru mu?
Ya korkma :D Herkes dava açarım der. Dava açarım diyen kişilerin %1'i dava açmıştır. En basit örneği trafikte bir adamla fiziksel kavgamız oldu. Adamın gözlüğü kırıldı yüzü vs. kanadı. Adam plakamı da gördü. Seni polise vereceğim dedi. 9 ay oldu. Hala vermedi. Yani korkma ferah tut içini :)

@326001 Hocam kimsenin başına gelmez benim başıma gelir de neyse 😁 Biraz optimist düşünmek gerek yoksa yemekten kesileceğim. Paranoyak oldum kapı çaldığı zaman ödüm kopuyor postacı geldi diye. İyiki varsınız, rahatlattınız beni.

Geri
Yukarı