İnternet yavaşlaması

Makaleler
2
Arkadaşlar dün saat gece 12 gibi internet yavaşladı. O sırada Warframe oynuyordum, arka tarafta da biri yayın açmıştı. O da aynı oyunu oynuyordu. Oyun bende "Bağlantı yok" uyarısı veriyordu, o sırada da o kişide de o uyarıyı gördüm. Ardından Technopat Sosyal ve başka sitelere girmeye çalıştım, Sosyal'e giremedim. Fakat Google'da arama yapabiliyordum. Steam'de de markete giremedim. Acaba aynı sorunu dün yaşayan başkaları da var mı?

Dün gece bende aynı sorunu yaşadım. Sosyal'e sadece mobil veri ile girebiliyordum, @Recep Baltaş 'a sorduğumda Sosyal'de bir sıkıntı olmadığını söyledi. Genel bir sorun muhtemelen.

Opera Anlık Görüntü_2020-11-28_204554_twitter.com.png

Aynı sorunu zaman zaman ben de yaşıyorum. Ayrıca nedense 33'den aşağı görmediğim internetim bu aralar 20-22 civarında seyrediyor. Türknet kullanıyorum.

Dün gece 1-2 saat kadar internet yarı yarıya kullanılmaz haldeydi evet. Türk Telekom arada yapıyor bunu. Daha önce de 3-4 kere falan olduğunu hatırlıyorum. Bazı siteler normal bir şekilde çalışmaya devam ediyor ancak bazı siteler ise çalışmıyor. Sitelerin sunucuları ile alakalı olabilir diye düşünüyorum. Belli başlı bir dış kaynak sunucusu vardır ve onunla alakalı bir problem olunca ona bağlı olarak çalışan sitelere giriş yapılamıyor.

Dün gece 1-2 saat kadar internet yarı yarıya kullanılmaz haldeydi evet. Türk Telekom arada yapıyor bunu. Daha önce de 3-4 kere falan olduğunu hatırlıyorum. Bazı siteler normal bir şekilde çalışmaya devam ediyor ancak bazı siteler ise çalışmıyor. Sitelerin sunucuları ile alakalı olabilir diye düşünüyorum. Belli başlı bir dış kaynak sunucusu vardır ve onunla alakalı bir problem olunca ona bağlı olarak çalışan sitelere giriş yapılamıyor.
SMS ile bilgilendirme diye birşey de bilmiyor galiba bunlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı