Internet yavaşlıyor ve anlık ping fırlaması oluyor

Aser Deniz

Yoctopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, internetim yavaşlıyor ve ping sabit kalmıyor. Örneğin 60 iken bir anda 90 120 olup tekrar 60 iniyor ve internet hızım ise 24 Mbps olması gerekirken 1-2'ye düşüyor. TT aradığımda hiçbir sorun gözükmediği için arıza kaydı oluşturamıyoruz diyorlar. Bir de CRC hatası normal mi?

Modem yeni modeli.

ZTE 11AC H168a​

Dosya Ekleri

• Screenshot_7.png
    20,8 KB · Görüntüleme: 28
  • Screenshot_2.png
    21 KB · Görüntüleme: 18
  • Screenshot_3.png
    20,7 KB · Görüntüleme: 13
  • Screenshot_5.png
    20,7 KB · Görüntüleme: 12
  • Screenshot_6.png
    20,9 KB · Görüntüleme: 20
Şu aralar ben de sık yaşıyorum Vodafone tarafından, anlık kesilmeler de oluyor.

Şu aralar ben de sık yaşıyorum Vodafone tarafından, anlık kesilmeler de oluyor.
ben uzun süredir yaşıyorum 2 sefer modem değiştirdiler çözüm olmadı
birde gelen TT servisi altyapı çok eski 35 yıllık dedi altyapıyı benmi yenileyecem anlamadım TT işi değil mi

Download hat zayiflamaniz yüksek ic tesisatinizi yenilemeniz gerek ankastreden modeme gelen kablodan bahsediyorum.

Başka modemle test etme şansın var mı bir de ankastreye kısa kablo bağlayıp dene.

Hangi modem var bu modemde Türk Telekom logosu var mı ankastrede sorun olabilir ankastreye kısa kablo bağlayıp dene.

Hangi modem var bu modemde Türk Telekom logosu var mı ankastrede sorun olabilir ankastreye kısa kablo bağlayıp dene.

TT tekrar arıza kaydı bıraktım servisçi arkadaşlar geldimi kabloyu yenilemelerini istiyebiliyor muyum böyle bir hakkım var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…