İnternet yavaşlıyor ve gecikme oluyor

Daha fazla  
Son 3 gündür internetimde katlanılmayacak bir düşüş oldu ve internete yaklaşık 6 kişi giriyoruz.
Ama eskiden internet daha hızlıydı ve kişi sayısı eşit olmasına rağmen bir Battle Royale oyununa giriyorum, internet kapması veya yavaşlaması yüzünden sunucudan bağlantım kopup düşüyorum.
Ve artık her 2 oyundan 1'inde yapmaya başladı, Stumble Guys gibi oyunlarda bile takılıyor, donuyor ve artık buna katlanamıyorum. Bir çözümü var mıdır acaba?

Son 3 gündür internetimde katlanılmayacak bir düşüş oldu ve internete yaklaşık 6 kişi giriyoruz.
Ama eskiden internet daha hızlıydı ve kişi sayısı eşit olmasına rağmen bir Battle Royale oyununa giriyorum, internet kapması veya yavaşlaması yüzünden sunucudan bağlantım kopup düşüyorum.
Ve artık her 2 oyundan 1'inde yapmaya başladı, Stumble Guys gibi oyunlarda bile takılıyor, donuyor ve artık buna katlanamıyorum. Bir çözümü var mıdır acaba?

Evde birisi yükleme yapıyor olabilir Ethernet ile bağlanmayı deneyebilirsiniz.

Hocam evde birisinin yükleme yapmadığından eminin çünkü bütün gün böyle yani 3 gün boyunca bir şey yüklemiyordur herhalde Ethernet ile denediğimde ise hız düzeliyor ama pingim hala çok yüksek.

Hocam cevabınız için teşekkür ederim üst katta halamlar oturuyor onlara misafir gelmiş 2 tane çocuk varmış küçük yaşta sürekli oyun yükleyip duruyormuş. Ondan oluyormuş az önce evlerine uğurladık onları da düzeldi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı