TurkNet internet GeForce NOW'da gecikme oluyor

Daha fazla  
Merhaba. 2 hafta önce TurkNet'e geçiş yaptım. Downloadım 90Mbps gecikmem 6ms uploadım. 8Mbps kablolu bağlantı yapıyorum. GeForce NOW'da internet hızım 3Mbps gözüküyor. Sorun benden mi kaynaklı yoksa TurkNet'ten mi? Aynı sorunu yaşayan birisi var mı? Eskide 8Mbps internet kullanıyordum onda bile daha az gecikme vardı sebebi TurkNet mi yoksa GeForce NOW mı? İnternette bazıları TurkNet'in GeForce NOW da kısıtlaması var diyor.

Bu ülkede bu konular işkence resmen. Isyerlerine sunulan internet ile bireysel internet arasinda daglar kadar fark var. Bu yüzden de bant genişliği yetmiyor.

Merhaba. 2 hafta önce TurkNet'e geçiş yaptım. Downloadım 90Mbps gecikmem 6ms uploadım. 8Mbps kablolu bağlantı yapıyorum. GeForce NOW'da internet hızım 3Mbps gözüküyor. Sorun benden mi kaynaklı yoksa TurkNet'ten mi? Aynı sorunu yaşayan birisi var mı? Eskide 8Mbps internet kullanıyordum onda bile daha az gecikme vardı sebebi TurkNet mi yoksa GeForce NOW mı? İnternette bazıları TurkNet'in GeForce NOW da kısıtlaması var diyor.
Merhaba, online işlem merkezi üzerinden performans statüsünde destek kaydı oluşturabilir misiniz? Detayları kaydınız üzerinden iletebilirsiniz. Kontrol edilip detaylı bilgi aktarılacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı