Çözüm Internete erişemiyor

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
10
Yer
Kenya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 2600
B450M S2H V2
Apacer 8GB 3000MHz
XFX RX 570 4GB
Corsair Spec Delta RGB
Corsair VS550 (Beyaz etiketli)
Meslek
Öğrenci
Türk Telekom internetinde şu anda Türkiye genelinde bazı sitelere erişmiyor. Bu sorun bildiğimiz kadarıyla sadece Türk Telekom servis sağlayıcısında oluşmakta. Bu sorunu çözmenin tek yolu DNS değiştirmek. DNS değiştirseniz bile Türk Telekom bir çözüm bulana dek YouTube videolarını 240P kalitesinde falan izleyebileceksiniz. DNS nasıl degiştirilir merak ediyorsanız aşağıdaki konuya giderek bakabilirsiniz.

Son düzenleme:
8.8.8.8'i girdim bende sorun gitti gibi. Bende diyorum bu sorun niye var ? 3-4 defa modemi resetledim boş yere.

8.8.8.8'i girdim bende sorun gitti gibi. Bende diyorum bu sorun niye var ? 3-4 defa modemi resetledim boş yere.
Sorun tamamiyle Türk Telekomdan kaynaklıdır. İçiniz rahat olsun modeminizde problem yok. 👍

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı