İnterneti tam kullanamıyorum

Hayır dostum download indirme yani internette Instagram da takıldığında ihtiyacın olan hız upload yükleme yayın yaparken bir şey indirirken ihtiyacın olan hız yıl oldu 2023 hala bunu anlatıyorum.

Bir şey indirirken upload neden gereksin ki onu anlamadım? Arkadaş yüklerken diyor gönderirken demiyor.

Yanlış bilgi
Hocam sen oyun indirirken upload mı yapıyorsun?

Hocam oyun indirirken upload kullanılıırrrrr download isminden ötürü yanlış anlaşılıyor gözünüzü seveyim gidin video falan izleyin araştırın
Sürekli olarak download ile birlikte anılan diğer bir kavram olan upload, aslında indirme işleminin tam tersidir. Bu sebeple download ve upload sürekli birlikte telaffuz edilir. Bilgisayarınızda bulunan bir veriyi ya da dosyayı internet ağındaki bir depolama birimine yükleme işlemine upload denir.

Hayır dostum download indirme yani internette Instagram da takıldığında ihtiyacın olan hız upload yükleme yayın yaparken bir şey indirirken ihtiyacın olan hız yıl oldu 2023 hala bunu anlatıyorum.
Birşey bildiğin yok 30 küsür mesajın var ve sadece saçma sapan bilmediğin şeyleri yazıyorsun. Download Instagram için bulunmuş, bence de öyle 😂 Download sadece Instagram için değil tüm internet uygulamaları tarayıcılarında da kullanılır oyun indirmekte aynen bu durumda bulunur. Upload ise instagrama bir fotoğraf yüklerken ne kadar hızlı yüklendiğidir. Upload veriyi iletir Download alır. En azından bu Download ve Upload'ın Türkçe'sini öğrenseydin böyle demezdin.

Hocam oyun indirirken upload kullanılıırrrrr download isminden ötürü yanlış anlaşılıyor gözünüzü seveyim gidin video falan izleyin araştırın.
Sürekli olarak download ile birlikte anılan diğer bir kavram olan upload, aslında indirme işleminin tam tersidir. Bu sebeple download ve upload sürekli birlikte telaffuz edilir. Bilgisayarınızda bulunan bir veriyi ya da dosyayı internet ağındaki bir depolama birimine yükleme işlemine upload denir.

Kanka o kadar okudum hala anlayamadım hem yanlış hem doğru söylüyorsun :D

Bir şey bildiğin yok 30 küsur mesajın var ve sadece saçma sapan bilmediğin şeyleri yazıyorsun. Download Instagram için bulunmuş, bence de öyle 😂 download sadece Instagram için değil tüm internet uygulamaları tarayıcılarında da kullanılır oyun indirmekte aynen bu durumda bulunur. Upload ise Instagram'a bir fotoğraf yüklerken ne kadar hızlı yüklendiğidir. Upload veriyi iletir download alır. En azından bu download ve Upload'ın Türkçe'sini öğrenseydin böyle demezdin.

Dostum anlatamadım galiba örnek verdim Instagram'ı yani sallıyorum sosyal medya video izlemek interneti kullandığın her şeye downloaddan sömürürsün siber güvenlik bitirdim internetin her detayını anlatırım sana burada peering sorsam kalırsın öyle hakaret etmeye gerek yok.

Ben de anlayamadım bir türlü.

Anlatmak istediğim bir şey indirirken veya yüklerken uploada ihtiyaç duyarsan downloada değil downloadı dediğim gibi alanlarda kullanırsın.

Peering iki ISP arasındaki güvenli ve hızlı bağdır. Ben burada bildiklerimi söylüyorum en azından bilmediklerimi sallamıyorum. Oyun indirirken hem Download hem de Upload yapılır ama önemli olan Download'tır ve Upload neredeyse hiç bir alaka kurmaz.
Dostum anlatamadım galiba örnek verdim Instagram'ı yani sallıyorum sosyal medya video izlemek interneti kullandığın her şeye downloaddan sömürürsün siber güvenlik bitirdim internetin her detayını anlatırım sana burada peering sorsam kalırsın öyle hakaret etmeye gerek yok.

Geri
Yukarı