İnternetim çok yavaş!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

KillSound

Hectopat
Arkadaşlar Himnet kullanıyorum. TTNET altyapısı var, hızım 0.50 mbps çıkıyor. Neden bu kadar yavaş, bir çaresi var mı ?
ea8v6d.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer tarifeniz 1mbps ise 0.57 mbps almanız çok doğal. Tek çare tarife değişikliği, müşteri hizmetlerini arayarak bilgi alabilirsiniz.

1. İnternetinizin hız paketinden olabilir. Paket değişikliğine gidebilirsiniz.
2. İnternet adi kullanım kotası dolmuş olabilir bu da internetinizin düşümüne sebep verebilir.
Daha da internetinizden verim alamıyorsanız. TTNET'i arayarak arıza kaydı bırakabilirsiniz.

1. İnternetinizin hız paketinden olabilir. Paket değişikliğine gidebilirsiniz.
2. İnternet adi kullanım kotası dolmuş olabilir bu da internetinizin düşümüne sebep verebilir.
Daha da internetinizden verim alamıyorsanız. TTNET'i arayarak arıza kaydı bırakabilirsiniz.

Hayır kota dolmuş olsa bile 3 Mbs düşmesi gerekir. Bu sorun benim arkadaşımdada oluyor. Bu iki nedene bağlı olabilir.

1. Evinizde bodrum katta oturuyorsanız çekmiyo olabilir.
2. Bu TTNET'in hep yaptığı şey. Baktılar müşteri anlamıyor kes internetin hızını gitsin. Bu yüzden ben Süperonline'ye geçicem bıktım bu TTNET'den hep hızı düşürüyorlar.

Birde şu var. İnternete bağlandığınız yerin ttnete olan uzaklığı hat kalite değerleri ve evinizde hat değerlerini düşürecek parazitlenmelerin olması da olabilir. Bu şekilde bir sıkıntı ise 444 0 375' i arayıp arıza kaydı bırak derim.

Kardeş benim internetim tahüütlü taahütsüze tarife değiştirerek geçebilir miyim acaba?

Eger taahütü iptal ettirirseniz uydunet ekosınırsız tavsiye ederim kendim kullanıyorum. 10 mbps hız 50gb akn 3 mbps ye düşer ve hız çok iyi.

Kardeşim 2 yıl taahütü var diyorum. Bitmeden kapatabilir miyim interneti?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı