İnternetin daha iyi çekmesi için ne yapılabilir?

MathRix

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, bizim modemimiz salonda duruyor ve benim odamda aksi yönde duruyor ve araya bir sürü duvar duruyor ve büyük ihtimalle odamda bu yüzden internet çekmiyor. TT 50 Mbps sabit internetimiz var daha iyi çekmesi için neler yapmalıyım? Kaça patlar? Başka internet operatörüne mi geçmeliyim?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, TT kullanılmaz. Evde sizden başka aktif internet kullanıcısı yoksa modemi kendi odanıza çekin, TurkNet alın, sadece arada drop alıyorsanız ipconfig /flushdns atın. Dediğim gibi TT belirli bir vakitten sonra kullanılmaz, TurkNet'e geçmek ise maksimum 500 liraya patlar, annenize babanıza da internet faturası benden deyin, modemi kendi odanıza alırken kızmasınlar. Abim 300 lira gibi bir fiyat ödüyordu galiba. Orta fiyat ve kaliteli yani.

Merhaba, bizim modemimiz salonda duruyor ve benim odamda aksi yönde duruyor ve araya bir sürü duvar duruyor ve büyük ihtimalle odamda bu yüzden internet çekmiyor. TT 50 Mbps sabit internetimiz var daha iyi çekmesi için neler yapmalıyım? Kaça patlar? Başka internet operatörüne mi geçmeliyim?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim :)
Modem değiştirme şansınız varsa değiştirebilirsiniz ya da modemin yerini değiştirebilirsiniz. Eğer böyle imkanlarınız yoksa Buna bakabilirsiniz

Merhaba, TT kullanılmaz. Evde sizden başka aktif internet kullanıcısı yoksa modemi kendi odanıza çekin, TurkNet alın, sadece arada drop alıyorsanız Ipconfig /flushdns atın. Dediğim gibi TT belirli bir vakitten sonra kullanılmaz, TurkNet'e geçmek ise maksimum 500 liraya patlar, annenize babanıza da internet faturası benden deyin, modemi kendi odanıza alırken kızmasınlar. Abim 300 lira gibi bir fiyat ödüyordu galiba. Orta fiyat ve kaliteli yani.

Odama çekemem fakat galiba TurkNet alınca yanında modemle geliyormuş eğer modem kalitei bir modem ise daha iyi çekeceğine inanıyorum. Veya sizin bir modem öneriniz varsa belirtebilirsiniz.

Modem değiştirme şansınız varsa değiştirebilirsiniz ya da modemin yerini değiştirebilirsiniz. Eğer böyle imkanlarınız yoksa Buna bakabilirsiniz
Modem öneriniz var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı