İnternetin sadece bazı sitelerde yavaşlaması

Atilla Oğuz

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba, evimde Superonline fiber kullanıyorum.(200/10) gün boyunca herhangi bir yavaşlama görülmeyen internetimde yaklaşık iki haftadır gece saat 21:00-24:00 arası sadece bazı sitelerde(Twitch, Reddit) olmak üzere internet yavaşlaması sorunu yaşıyorum. Gariptir ki Speedtest yaptığımda speedtest.net sitesinde internet hızım 200Mbps iken fast.com'da 3 ile 7Mbps arasında, acaba bu sorunun kaynağı nedir?

Twitch ve Reddit'de bende çok sık yaşıyorum donma, YouTube ve diğer tüm siteleri rahatlıkla açabiliyorum ama. Tahminimce Reddit'in serverları ile alakalıdır.

Merhaba, evimde Superonline fiber kullanıyorum.(200/10) gün boyunca herhangi bir yavaşlama görülmeyen internetimde yaklaşık iki haftadır gece saat 21:00-24:00 arası sadece bazı sitelerde(Twitch, Reddit) olmak üzere internet yavaşlaması sorunu yaşıyorum. Gariptir ki Speedtest yaptığımda speedtest.net sitesinde internet hızım 200Mbps iken fast.com'da 3 ile 7Mbps arasında, acaba bu sorunun kaynağı nedir?

İnternette gezerkenki hızınız sadece internet tarifenizle alakalı değildir internette girdiğiniz her sitenin bir sunucusu ve veri tabanı bulunur ve bazı sitelerin sunucuları zayıf olabilir veya internetinizde o an problem oluşmuş olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı