Superonline 8Mbps internetin çok yavaşlaması

SLauGHTeRTR

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Hız testi:
Hız testi sonucum
Modem arayüzü:
Max Rate 18000 falandı 3 yada 4 ay önce baktığımda.
Adsız.png

Dota 2 indirmeye çalışırken ben. Hızım hiç sabit değil. Bugün birisi geldi Telekomdan, binanın içine baktı alttaki telefon kutusuna. Sorun bizden değil sizin kablolarınız eski dedi. Bende gittim evin içindeki kabloları değiştirdim yine aynı. Yarın sabah gideceğim elektrikçi çağıracağım. İşçilik 30 TL istedi ve kablonun metre fiyatı da 1 TL olduğunu söyledi. Bu sorun dün oluştu her şey düzgündü. 2 gündür internet hızım çok kötü.

1.png

Bu işlerden anlayan yardım edebilir mi? Superonline arıyorum modemimin ışıklarını kapatıp duruyor. Sorun düzelmiyor ama hızımı kesiyorlar bana veriyorlar 3 Mbps hız ben onu ne yapayım zaten kotam dolunca o hıza düşüyorum. Benim internetim 16 Mbps desteklemiyor deyip duruyorlar. Ama önceden TTnet kullanıyordum 16 Mbps hız + 75 GB kota aldığım hız 12 Mbps falandı. İndirme yaptığımda o hızı alıyordum hem sabit oluyordu. Ben anlamadım bu işi? :kararsız: Umarım sorun binadan gelen yukarı çıkan kablodadır. :oops:

2 Gün önce 4 ay boyunca 8 Mpbs hızın 7 alıyordum en az. Gece indirmelere bıraktığımda 3 GB dosya 1 saatte iniyordu. Ne olduysa dün oldu. Çözemedim.:üzgün:

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı