İnternetsiz Bilgisayara Aygıt Yöneticisinden Driver Güncelleme

Brnden

Hectopat
Arkadaşlar merhaba benim bir masaüstü bilgisayarım var ve haliyle Wireless aygıtı ile internete bağlanıyorum. Bilgisayar formatlandı elimde laptop var onun sorunu yok bir de. Bende kablo yok masaüstü bilgisayarı internete bağlamak için. 1 dakika bile internete bağlayabilsem aygıt yöneticisinden driver güncelleyecegim ama internete bağlayamıyorum çünkü herhangi bir kablo yok. Ben laptop kullanarak driver indirip nasıl bu masaüstü bilgisayara kurabilirim? Wireless markası: TP-Lınk WN722n 2013 yılında almıştım driver CD'si var hiç anlayamadığım şekilde hiç kullanmadım saçma sapan bir CD laptop üzerinde cihaz aygıt yöneticisinden driver bulunca sorunsuz çalışıyor. Ne diyeceğimi de bilemiyorum derdimi anlatabildim mi bilemiyorum çok devrik cümleler var kusuruma bakmayın lütfen, teşekkürler.

Kablosuz alıcının web sitesinde güncel driver mevcut. Aynı alıcıyı bende kullanıyorum. Laptoptan indirip bir flash aracılığıyla desktop bilgisayara kurarsan internete bağlanabilirsin

USB belleğin varsa kolayca yapılabilir. Buraya tıklayarak sürücüyü indirin. Daha sonra hangi işletim sistemini kullanıyorsanız ona uygun olan dosyayı USB aracılığıyla masaüstü bilgisayarınıza atın. Daha sonra aygıt yöneticisinden aygıtın üstüne çift tıklayıp özellikler menüsüne girin. Üstteki "Sürücü" kısmına tıkladığınızda sürücüyü güncelleştir çıkacak. Ona tıkladıktan sonra size iki seçenek sunuyor. Siz ise alt taraftaki "Sürücü yazılımı için bilgisayarımı tara." seçeneğini seçeceksiniz. Daha sonra oradan sürücünüzü elle bulup yükleyebilirsiniz.

Windows 10 kullanıyor musunuz? Kullanmıyor iseniz Windows 10'a geçin. Windows 7'de aynı modelin çift antenli versiyonu sürücüsünü otomatik kurmaz iken Windows 10 PC'ye taktığım anda çalıştı.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı